کد خبر : 3958
تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 426 بازدید

9 کشته و مجروح در سوانح رانندگی لرستان

در 48 ساعت گذشته بر اثر وقوع سه سانحه رانندگی در محورهای ارتباطی استان لرستان، چهار نفر کشته و پنج نفر دیگر مجروح شدند به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وقوع تصادف بین یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه کامیون در مسیر پل سیمره به کوهدشت به کشته شدن دو […]

در 48 ساعت گذشته بر اثر وقوع سه سانحه رانندگی در محورهای ارتباطی استان لرستان، چهار نفر کشته و پنج نفر دیگر مجروح شدند

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وقوع تصادف بین یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه کامیون در مسیر پل سیمره به کوهدشت به کشته شدن دو سرنشین خودرو پیکان و مجروح شدن دو سرنشین کامیون منجر شد.

تجاوز به چپ خودرو پیکان علت وقوع این تصادف اعلام شد؛ همچنین واژگون شدن یک دستگاه تراکتور در شهرستان دلفان به مرگ یک نفر و مجروح شدن سه نفر دیگر انجامید. برخورد یکدستگاه اتوبوس با عابر پیاده در یکی از خیابان‌های بروجرد نیز به مرگ این عابر که زنی 70 ساله بود، منجر شد.

بی‌احتیاطی راننده اتوبوس علت بروز این حادثه از سوی کارشناس پلیس راه اعلام شده است

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یک همشهری در گفته :

واقعا متاسفم !

[پاسخ]

دوستان داغدار در گفته :

درگذشت مهندس علیرضا ابراهیمی رابه خانواده داغدار ودوستان وکلیه شهروندان تسلیت عرض می نماییم برای آن عزیز سفرکرده غفران الهی وبرای بازماندگان ودوستان صبرجزیل خواهانیم .درضمن از مسئولان خواهشمندیم هرچه سریعتر به فکر تعریض جاده های شهرستان کوهدشت باشید تا خدای ناکرده قربانی بعدی شما نباشید.

[پاسخ]

مریم در گفته :

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!

[پاسخ]

شاهین در گفته :

این عکس که مال خیلی وقت پیش است مال یه تصادف دیگه.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :