کد خبر : 39665
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 204 بازدید

ميوه « به» تب بر، تنظيم كننده قندخون و كاهنده كلسترول خون

  میرملاس نیوز/ سرویس سلامت: میوه به در درمان اسهال، ناراحتی‌های گوارشی، تب، تقویت معده و روده، سوختگی و درمان خشکی پوست بسیار موثر است.   میوه به دارای ویتامین ث، ویتامین‌های ب و مواد معدنی مانند پتاسیم، آهن، کلسیم، فسفر و فیبر می‌باشد. میوه به در درمان اسهال، ناراحتی‌های گوارشی، تب، تقویت معده و […]

yaus9j7ge315s8xofssk

 

میرملاس نیوز/ سرویس سلامت:

میوه به در درمان اسهال، ناراحتی‌های گوارشی، تب، تقویت معده و روده، سوختگی و درمان خشکی پوست بسیار موثر است.

 

میوه به دارای ویتامین ث، ویتامین‌های ب و مواد معدنی مانند پتاسیم، آهن، کلسیم، فسفر و فیبر می‌باشد. میوه به در درمان اسهال، ناراحتی‌های گوارشی، تب، تقویت معده و روده، سوختگی و درمان خشکی پوست بسیار موثر است.

 این میوه فاقد چربی است.  میوه به دارای ترکیبی به نام پکتین که نوعی فیبر می‌باشد‌‌، پکتین در کاهش کلسترول خون و تنظیم قند خون بسیار موثر است از طرف ديگر پکتین مواد سمی را از داخل روده خارج می‌کند و به سلامت روده کمک کرده و از بیماری‌های جدی روده جلوگیری می‌کند.

برای درمان اسهال و ناراحتی‌های گوارشی از پوره به استفاده کنید . پوره به در درمان اسهال بسیار موثر، معده و روده را تقویت و به درمان ناراحتی‌های گوارشی کمک می‌کند. برای تهیه پوره آن، به را پوست گرفته با مقدار کمی آب پخته تا کاملا له شود بعد از صافی رد کرده و به مصرف می‌رسانند. دانه‌های به یا به دانه نیز دارای خواص فراوانی هستند، دانه‌های به دارای لعابی هستند که برای درمان سرفه، درد گلو، گرفتگی صدا، خشکی پوست و لب، سوختگی پوست بسیار مفید است.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :