کد خبر : 39714
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 294 بازدید

مدیرکل هواشناسی لرستان خبر داد: هوای لرستان 8 درجه سردتر می‌شود

    مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: از آغاز هفته آینده هوای لرستان بین 6 تا 8 درجه سانتیگراد سردتر می‌شود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، نورالدین سپهوند ‌‌با اشاره به اینکه بارش برف در ارتفاعات و باران از بامداد روز گذشته در استان لرستان آغاز شده است، اظهار کرد: از 15 ایستگاه […]

 

 

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: از آغاز هفته آینده هوای لرستان بین 6 تا 8 درجه سانتیگراد سردتر می‌شود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، نورالدین سپهوند ‌‌با اشاره به اینکه بارش برف در ارتفاعات و باران از بامداد روز گذشته در استان لرستان آغاز شده است، اظهار کرد: از 15 ایستگاه هواشناسی لرستان بارش باران و برف در ارتفاعات گزارش شده است.

‌وی افزود: بارش برف در پنج شهرستان الیگودرز، نورآباد، الشتر، شول‌آباد و ریمله در استان لرستان از بامداد دیروز آغاز شد.

این مسئول تصریح کرد: این ناپایداری‌ها تا اواخر وقت روز شنبه هفته آینده ادامه دارد و از اواخر وقت روز شنبه با عبور این سامانه فعال بارشی، توده هوای سر شمالی وارد لرستان می‌شود و هوای این استان را بین 6 تا 8 درجه سانتیگراد در همه نقاط استان در بر می‌گیرد.

سپهوند افزود: ماندگاری هوای سرد تا روزهای پایان هفته در لرستان وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: طی 48 ساعت گذشته تا صبح امروز میزان بارش باران در شهرستان خرم‌آباد 13، بروجرد 35، کوهدشت 7، پلدختر 7، دورود 77، الشتر 15، نورآباد 23، سیلاخور 21، ریمله 14، ایمان‌آباد 34، سپیددشت 62، رومشگان 12، الیگودرز 55، ازنا 50، شول‌آباد 86 میلیمتر گزارش شده است.

سپهوند خاطرنشان کرد: در شهرستان الیگودرز 10 سانتیمتر و ازنا 12 سانتیمتر برف گزارش شده است.

وی از مدیریت حامل‌های انرژزی لرستان خواست با توجه به سرد بودن هوا طی هفته آینده تدابیری جهت کاهش مصرف گاز در این استان را بیاندیشند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :