کد خبر : 39724
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,084 بازدید

218 زوج کوهدشتی با کمک کمیته امداد راهی خانه بخت شدند

  به گزارش میرملاس به نقل از مهر ؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت از پرداخت 218 مورد کمک هزینه تهیه جهیزیه ازدواج به مددجویان کمیته امداد در این شهرستان خبر داد. مردان امرایی با اشاره به اینکه در این راستا بیش از دو میلیارد و 139 میلیون ریال از طریق این نهاد […]

 

به گزارش میرملاس به نقل از مهر ؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت از پرداخت 218 مورد کمک هزینه تهیه جهیزیه ازدواج به مددجویان کمیته امداد در این شهرستان خبر داد.

مردان امرایی با اشاره به اینکه در این راستا بیش از دو میلیارد و 139 میلیون ریال از طریق این نهاد هزینه شده است، گفت: این تعداد کمک هزینه تهیه جهیزیه در هشت ماهه نخست سال جاری به نوعروسان و تازه دامادان تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان کوهدشت پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان کوهدشت در ادامه با اشاره به اینکه این هدایا از طریق کمیته امداد در مبالغ 10 میلیون ریالی به نوعروسان و همچنین دو میلیون ریالی به تازه دامادان تحت حمایت پرداخت می شود، عنوان کرد: قرار است طی روز های آینده نیز 300 میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه به مددجویان در این شهرستان اهدا شود.

وی همچنین با بیان اینکه این امر در راستای کمک به ازدواج مددجویان و همچنین گسترش فرهنگ ازدواج آسان از طریق این نهاد در بین جامعه هدف صورت می گیرد، تصریح کرد: همچنین کمیته امداد شهرستان در راستای کمک به پایداری و موفقیت آمیز بودن این ازدواج ها در بین جامعه هدف، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی راهنمایی و مشاوره برای نوعروسان کرده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :