کد خبر : 39728
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 152 بازدید

طرح سرمایه گذاری و بهره برداری از معادن قیر استان لرستان در کوهدشت اجرا می شود

  استاندار لرستان گفت: طرح سرمایه گذاری در معادن قیر طبیعی استان با هدف تولید قیر، ایزوگام، لایه پلی استار با حضور و سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان کوهدشت اجرایی می شود. به گزارش میرملاس نیوز، ˈهوشنگ بازوندˈ روز پنجشنبه در نشست با سرمایه گذار متقاضی این طرح ، افزود: این طرح صنعتی، تولیدی […]

0 (9)

 

استاندار لرستان گفت: طرح سرمایه گذاری در معادن قیر طبیعی استان با هدف تولید قیر، ایزوگام، لایه پلی استار با حضور و سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان کوهدشت اجرایی می شود.

به گزارش میرملاس نیوز، ˈهوشنگ بازوندˈ روز پنجشنبه در نشست با سرمایه گذار متقاضی این طرح ، افزود: این طرح صنعتی، تولیدی با سرمایه گذاری و مشارکت کامل بخش خصوصی در سه مرحله اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد: دراین طرح با بهره برداری از معادن قیر طبیعی موجود در سطح استان لرستان به ویژه منطقه کوهدشت، خطوط تولید برخی محصولات مرتبط راه اندازی می شود.

بازوند گفت: با اجرا و بهره برداری از این طرح که حدود شش ماه عملیات اجرایی آن به طول می انجامد، زمینه برای اشتغال 80 تا 100 نفر به صورت مستقیم در استان و شهرستان کوهدشت فراهم می شود.

استاندار لرستان گفت: توافقنامه اولیه برای انتخاب و تامین زمین، اخذ مجوزهای قانونی لازم و موافقت اصولی اولیه دستگاههای اجرایی مرتبط برای عملیاتی شدن این طرح منعقد شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :