کد خبر : 39955
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 224 بازدید

استاندار لرستان : شوراي شهر بايد سريع تر شهردارخرم آباد را انتخاب کند

   استاندار لرستان از شوراي اسلامي خرم‌آباد خواست در انتخاب شهردار مرکز استان جديت بيشتري به خرج دهند و در اسرع وقت نسبت به معرفي شهردار اقدام کنند. به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهندس بازوند  در جمع خبرنگاران رسانه هاي گروهي لرستان با اشاره به اينکه مرکز لرستان تنها مرکزي است که شهردارش انتخاب نشده […]

5

 

 استاندار لرستان از شوراي اسلامي خرم‌آباد خواست در انتخاب شهردار مرکز استان جديت بيشتري به خرج دهند و در اسرع وقت نسبت به معرفي شهردار اقدام کنند.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهندس بازوند  در جمع خبرنگاران رسانه هاي گروهي لرستان با اشاره به اينکه مرکز لرستان تنها مرکزي است که شهردارش انتخاب نشده است افزود :شهرخرم آباد اکنون بيشتر از هر موقعي به وجود شخص مهمي که براي شهر نقشي اساسي ايفا مي کند، نياز دارد و بايد همه اعضاي شورا اسلامي شهر خرم آباد با هماهنگي کامل نسبت به انتخاب شهردار متخصص و متعهد اقدام نمايند.

هوشنگ بازوند با تاکيد بر اينکه مديران بايد با اعتدال گرايي و تصميم گيري کارشناسي همراه با خرد جمعي و محوريت منافع ملي در استان مد نظرشان باشد عنوان کرد: اشتغال و بيکاري يکي از دغدغه هاي دراستان است، که مردم اين استان از آن رنج مي برند.

بازوند در ادامه گفت:توسعه استان در گرو جزو سرمايه گذاران است، سرمايه گذاري سبب توليد ثروت و رفع بيکاري در استان مي شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :