کد خبر : 39955
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 222 بازدید

استاندار لرستان : شورای شهر باید سریع تر شهردارخرم آباد را انتخاب کند

   استاندار لرستان از شورای اسلامی خرم‌آباد خواست در انتخاب شهردار مرکز استان جدیت بیشتری به خرج دهند و در اسرع وقت نسبت به معرفی شهردار اقدام کنند. به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهندس بازوند  در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان با اشاره به اینکه مرکز لرستان تنها مرکزی است که شهردارش انتخاب نشده […]

5

 

 استاندار لرستان از شورای اسلامی خرم‌آباد خواست در انتخاب شهردار مرکز استان جدیت بیشتری به خرج دهند و در اسرع وقت نسبت به معرفی شهردار اقدام کنند.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مهندس بازوند  در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان با اشاره به اینکه مرکز لرستان تنها مرکزی است که شهردارش انتخاب نشده است افزود :شهرخرم آباد اکنون بیشتر از هر موقعی به وجود شخص مهمی که برای شهر نقشی اساسی ایفا می کند، نیاز دارد و باید همه اعضای شورا اسلامی شهر خرم آباد با هماهنگی کامل نسبت به انتخاب شهردار متخصص و متعهد اقدام نمایند.

هوشنگ بازوند با تاکید بر اینکه مدیران باید با اعتدال گرایی و تصمیم گیری کارشناسی همراه با خرد جمعی و محوریت منافع ملی در استان مد نظرشان باشد عنوان کرد: اشتغال و بیکاری یکی از دغدغه های دراستان است، که مردم این استان از آن رنج می برند.

بازوند در ادامه گفت:توسعه استان در گرو جزو سرمایه گذاران است، سرمایه گذاری سبب تولید ثروت و رفع بیکاری در استان می شود.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :