کد خبر : 39960
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

روابط عمومی استانداری لرستان موفق به کسب عنوان برتر در میان استانداریهای سراسر کشور شد

    مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور ، روابط عمومی استانداری لرستان را به لحاظ حجم تولیدات خبری و انتشار اخبار از طریق پایگاه خبری به عنوان روابط عمومی برتر در میان استان های مختلف کشور معرفی کرد. به گزارش میرملاس نیوز ، مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور با ارسال نامه […]

19

 

 

مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور ، روابط عمومی استانداری لرستان را به لحاظ حجم تولیدات خبری و انتشار اخبار از طریق پایگاه خبری به عنوان روابط عمومی برتر در میان استان های مختلف کشور معرفی کرد.

به گزارش میرملاس نیوز ، مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور با ارسال نامه ای به استانداری های سراسر کشور، عملکرد حوزه اطلاع رسانی و اخبار استانداریهای سراسر کشور در 20 روز نخست آذرماه جاری را در قالب یک جدول مدون تهیه و ارسال کرده است.

دراین نامه که به امضا روح اله جمعه ای رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور تهیه و ارسال شده، روابط عمومی استانداری لرستان با کسب 30 امتیاز به عنوان برترین روابط عمومی کشور دراین مدت به لحاظ فعالیت های اطلاع رسانی و خبری انتخاب و معرفی شده است.

برهمین اساس، استانداری های خراسان جنوبی با 27 امتیاز، سمنان با 24 امتیاز و خراسان رضوی با 21 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

دراین نامه قید شده که در پایان هر ماه گزارش عملکرد خبری روابط عمومی استانداریهای سراسر کشور، از سوی رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور برای استانداران ارسال می شود.

 گفتنی است  رضا سپهروند سمت مدیرکلی اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان را برعهده دارد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق در گفته :

سلام

این موفقیت را به دوست خوب و عزیزم حاج رضا سپهروند تبریک عرض میکنم ایشان مدیری لایق و توانمند است زمانیکه در اراک هم بودند اینگونه بود

[پاسخ]

امین آزادبخت (مدیر سایت ) در گفته :

بنده و همکاران میرملاسی این موفقیت را به جناب سپهروند تبریک عرض میکنیم و امیدواریم بزودی باز هم شاهد خبرهای خوشی از ایشان و روابط عمومی استانداری باشیم.

[پاسخ]

میرزایی در گفته :

با سلام این موفقیت را به جناب آقای سپهروند تبریک عرض می نمایم انشااله همیشه سربلند و پیروز باشید استانداری به سمت و سوی نیروهای قوی و توانمند در حال جریان است و ازجمله جناب آقای کورانی انسانی کارکشته و محبوب و بی ریا

[پاسخ]

بسيجي در گفته :

آقاس سپهروند مرد شريفي است ولي كلا يك ماه است كه به لرستان آمده روابط عمومي برتر مربوط به دوره يكساله است بايد قدر زحمت قبلي ها را هم دانست.

[پاسخ]

امین آزادبخت (مدیر سایت ) پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۵ آذر , ۱۳۹۲ ۱۸:۱۹:

سلام دوست عزیز احتمالا خبر را نخوانده اید اگه توجه داشته باشین این موفقیت مربوط به عملکرد آذرماه 92 می باشد.

[پاسخ]

کمیر در گفته :

مبارک با این میمنت-
کمی با دید شکاکی نگاه کنم بد نیست -خیلی وقتها دیده می شود که روابط عمومی های برخی نهادها بویژه در مناطق محروم اول می شوند و یا مورد تشویق و تمجید قرار می گیرند -بنده بادید احتیاط می گویم نکند استانهای بانفوذ معنویات را به ما و مادیات را خود بر می دارند . اگر روابط عمومی به معنای ارتباط قوی و معنا دار بین خواسته های مردم و مسئولین است پس کو رشد پیشرفت استان ما ناشی از این ارتباطات قوی و مدال آور

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :