- پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس - http://www.mirmalas.com -

بهمن ابراهیمی خبر داد: مستند ” از شیرز تا کنی کوخا” برای شبکه جهانی جام جم ساخته شد

 

 

کارگردان مستند  ” از شیرز تا کنی کوخا ” از آماده شدن این مستند برای پخش در شبکه جهانی جام جم  خبر  داد.

بهمن ابراهیمی ، تهیه کننده و کارگردان مستند ” از شیرز تا کنی کوخا ” در این رابطه به خبرنگار میرملاس نیوز گفت: این مستند 40 دقیقه ای نگاهی است گردشگرانه به زیبایی های بکر شمال شهرستان کوهدشت از روستای زیتون در کناره ی سیمره تا چشمه ی کنی کوخا بر بلندی های کوه مپل که شامل منطقه ی شیرز و زرون می باشد.

ابراهیمی درباره مراحل تصویر برداری و ضبط این مستند گفت : تصویر برداری این کار ازبهمن ماه 1391 شروع شد و با در نظر گرفتن ضرورت فصلی تا مهر 92 طول کشید . وی همچنین  افزود: کار تدوین این مستند به دلیل زیبا بودن پلانها و سختی انتخاب ، بسیاردشوار بود لذا حدودا بیست روز زمان برد تا 250 پلان از بین 2700 پلان تدوین نهایی خورد.
  کارگردانی ، تصویر برداری و نویسندگی این مستند را بهمن ابراهیمی برعهده داشته است و  سیف الله غضنفری بعنوان راوی،  به بیان زیبایی های مناطق مختلف در این مستند پرداخته است.هماهنگی و برنامه ریزی ضبط را فرزاد میرزایی ، مجتبی ابراهیمی ، اسد ابراهیمی و سهیل امرایی برعهده داشته اند. همچنین گفتار متن با صدای شهرام صابونی ، بهمن شکریان و خانم شهرزاد مظفری ضبط شده است. ” از شیرز تا کنی کوخا ” را بهمن ابراهیمی و داریوش ابراهیمی تدوین نموده اند.

مستند  ” از شیرز تا کنی کوخا ” دومین کار کارگردان این مستند درباره منطقه زیبای “شیرز”  است که پس از کار موفق ” شیرز ، زیبای خوف انگیز”  برای پخش از صدا و سیما تهیه و تولید شده است.