کد خبر : 4021
تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 370 بازدید

همايش اساتيد و دانشجويان در حمايت از ملكشاهي راد

      در این مراسم كه با همت باشگاه ياران جوان ملكشاهي راد برگزار گرديد به مناسبت ايام فاطميه دانشجويان و اساتيد با مداحي مداح اهل بيت حجت اله كرم الهي به عزاداري پرداختند . ابتدا دكتر مهرداد به حمایت از محمدرضا ملكشاهي راد پرداخت. ایشان ضمن اشاره به عملکردهای چشمگیر ملكشاهي راد در […]

 
 

 


در این مراسم كه با همت باشگاه ياران جوان ملكشاهي راد برگزار گرديد به مناسبت ايام فاطميه دانشجويان و اساتيد با مداحي مداح اهل بيت حجت اله كرم الهي به عزاداري پرداختند .


ابتدا دكتر مهرداد به حمایت از محمدرضا ملكشاهي راد پرداخت. ایشان ضمن اشاره به عملکردهای چشمگیر ملكشاهي راد در دوره قبلی مجلس شورای اسلامی، به خصوص حضور ایشان به عنوان نايب رئيس در کمیسیون عمران مجلس را باعث افتخار استان دانست و به انتخاب نماینده اصلح توسط مردم تاکید کرد.


در بخش ديگر مراسم دكتر مسعود سپهوند و ناصر طرهاني و زيودار از اساتيد دانشگاههاي لرستان

ضمن برشمردن خصوصيات بارز اخلاقي ملكشاهي راد و دفاع از عملكرد ايشان در مجلس هشتم حمايت خود را از ايشان اعلام كردند .


در ادامه محمدرضا ملكشاهي راد  ضمن خوشامدگویی به اساتید، دانشجویان و حضار جلسه به تشریح عملکردهای خود در دوره قبلی مجلس شورای اسلامی پرداخت. وی در بخشی از سخنان خود توزيع ثروت در كشور را ناعادلانه خواند و گفت : ثروت ملي تحت تاثير قدرت توزيع مي شود و هر نماينده اي كه قدرت بيشتري داشته باشد سهم بيشتري از اعتبارات را براي حوزه انتخابيه خود بدست مي آورد . ملكشاهي راد تکرار نماینده را از جمله دلایل رشد استان‌های در حال توسعه برشمرد . وي در ادامه به بحث در مورد انتخابات مرحله اول پرداخت و گفت كه گزارشهاي زيادي مطرح گرديد كه حاكي از تخلف در روند برگزاري انتخابات و جانبداري فرماندار و اعضاي صندوقها از يك كانديد خاص بود  كه همان كانديدا كه انگشت اتهام همگان بسوي اوست براي گمراه كردن افكار عمومي بحث تقلب در انتخابات را پيش كشيد و با توزيع شب نامه اینگونه القاء کردند که ما مسبب بوده‌ایم، در صورتی که ما خود به روند انتخابات معترضیم و مصر به عزل فرماندار و اعضاي صندوقها هستيم .

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار گرديد و ملكشاهي راد به  تمامي سوالات مطرح شده دانشجويان در مورد توسعه استان ، بودجه ، ورزش و برنامه هاي آينده خود پاسخ داد در پايان بيانيه حمايت تشكل هاي سياسي – اسلامي دنشجويان از محمدرضا ملكشاهي راد قرائت شد .

 

(( اي كسانيكه ايمان آورده ايد خداوند امر نموده است كه امانت ها را به اهلش بسپاريد))

اكنون كه در آستانه برگزاري مرحله دوم انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي قرار داريم تشكلهاي دانشجويي با اهتمام به فرمايشات مقام معظم رهبري به اينكه خدمتگزاران نظام در راستاي جلب اعتماد مردم و ايجاد وفاق و همدلي و گفتن حقيقت به مردم و ترويج فرهنگ اصيل صداقت و امانتداري و پرهيز از تهمت ، دروغ و تزوير و توجه به اينكه مردم ولي نعمتان خوب و بي مانند و سرمايه هاي طلايي و ارزشمند هستند و مسئولان بدون وجود مردم هيچ هستند . تشكل هاي سياسي ضمن دعوت از مردم فهيم و هميشه در صحنه شهرستان خرم آباد و، چگني و بخش هاي تابعه جهت حضور پرشكوه در اين مرحله از انتخابات و با توجه به اينكه نماينده مجلس بايد با تجربه و از نفوذ سياسي و قدرت رايزني بسيار بالا برخوردار باشد ، حمايت همه جانبه خود را از برادر ملكشاهي راد ، نماينده پرتلاش ، راستگو ، امانتدار ، باتجربه و نايب رئيس كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي اعلام ميدارند چرا كه انتخاب مجدد  ايشان گامي در جهت توسعه و آباداني استان خواهد بود . دانشجويان روشنفكر با تأسي از توصيه هاي اكيد مقام عظماي ولايت و با احترام به فعاليتهاي انتخاباتي رقيب هرگونه تخريب ، تهمت و افتراء را اهانت به مردم شريف لرستان مي دانند و از جوانان دانشجو مي خواهند كه از بداخلاقي هاي سياسي پرهيز نمايند . چرا كه حمايت از محمدرضا ملكشاهي راد ارج نهادن به نجابت و صفاي باطن مردم خرم آباد كه از ديرباز مورد تكريم مردم سرزمين هاي دور بوده است و اين نقش والاي شخصيتي سرمايه گران انساني ، الهي ، فرهنگي و اجتماعي كه انبياء و اولياء خدا ، علما و بزرگان دين ، جان باختگان طريق حقيقت و آزادگي و نيز نياكان و گذشتگان ما همواره بر انجام و حفظ آن تاكيد و توصيه داشته اند و راستگويي و شهامت را گوهر وجودي بشر و كيمياي سعادت جامعه دانسته اند نبايد به هيچ قيمتي و تحت هيچ شرايطي خدشه دار و در جهت منافع دنيوي و مادي لگدمال و نابود شود

برگرفته از وب سایت شخصی ملکشاهی راد

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :