کد خبر : 40219
تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 350 بازدید

چگونه از صفحات گوگل کروم خروجی pdf بگیریم

به طور کلي ذخيره صفحه وب به صورت کامل و يا جدا سازي متن و ذخيره آن، عملي وقت گير است. با اين ترفند خيلي ساده و سريع تمام اطلاعات مورد نظر خود را ذخيره مي کنيد.

 

چگونه از صفحات گوگل کروم خروجی pdf بگیریم

 

به گزارش سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز: ترفند امروز مربوط به مرورگر گوگل کروم است و اين امکان را به شما مي دهد تا بدون استفاده از هيچ نرم افزار يا افزونه اي، صفحات اينترنتي باز شده با اين مرورگر را به صورت يک فايل PDF در حافظه رايانه ذخيره کنيد. به طور کلي ذخيره صفحه وب به صورت کامل و يا جدا سازي متن و ذخيره آن، عملي وقت گير است. 

با اين ترفند خيلي ساده و سريع تمام اطلاعات مورد نظر خود را ذخيره مي کنيد.براي اين کار ابتدا صفحه وب مورد نظرتان را با مرورگر کروم اجرا کنيد و سپس کليد ترکيبي Ctrl+P را در سيستم عامل ويندوز و Cmd+P را در سيستم عامل Mac فشار دهيد. با انجام اين کار پنجره اي به نام Print dialog باز مي شود.

حال در قسمت Destination در اين پنجره، گزينه «Save As PDF» را انتخاب و روي دکمه Save کليک کنيد. با انجام اين کار ذخيره صفحه وب مورد نظر شما در قالب پي دي اف آغاز مي شود و مي توانيد فايل مورد نظر را در هر مکاني از حافظه رايانه که مي خواهيد،ذخيره کنيد.

 

 

 

 

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

حسان در گفته :

عالی عالی عالی بود

[پاسخ]

م- دوستی در گفته :

عالی عالی اموزنده بود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :