کد خبر : 40376
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 214 بازدید

بدهکاران همراه اولی هدیه می‌گیرند

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: سیم‌‌کارت‌ مشترکین دائمی همراه اول که به دلیل بدهی قطع شده است با پرداخت بدهی مشمول یک روز تا یک ماه مکالمه رایگان هدیه می‌شود . به گزارش میرملاس نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکینی که به دلیل بدهی، خط‌شان قطع شده، اگر آخرین […]

1276325246526307

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

سیم‌‌کارت‌ مشترکین دائمی همراه اول که به دلیل بدهی قطع شده است با پرداخت بدهی مشمول یک روز تا یک ماه مکالمه رایگان هدیه می‌شود .

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکینی که به دلیل بدهی، خط‌شان قطع شده، اگر آخرین (جدیدترین) قبض خود را از تاریخ یکم دی تا 30 بهمن ماه 92 پرداخت کنند، مشمول هدیه مکالمه رایگان درون شبکه (شبکه همراه اول و تلفن ثابت) می‌شوند.

براساس این گزارش، مشترکینی که مبلغ بدهی‌شان در زمان پرداخت بیش از 200 هزار تومان بوده و قبل از سال 92 قطع بدهی شده‌اند، «یک ماه» مکالمه رایگان درون شبکه و مشترکینی که مبلغ بدهی آن‌ها در زمان پرداخت کمتر از 200 هزار تومان و قبل از آغاز سال 92 به علت بدهی قطع شده‌اند، «یک هفته» مکالمه رایگان درون شبکه هدیه خواهند گرفت.

همچنین مشترکینی که در سال 92 قطع بدهی شده‌اند، در صورت پرداخت صورتحساب خود، «یک روز» مکالمه درون شبکه رایگان هدیه می‌گیرند.

پس از پرداخت آخرین (جدیدترین) قبض توسط مشترک، معمولاً تا 24 ساعت طول می‌کشد، تائید پرداخت قبض توسط بانک به همراه اول اعلام شود؛ پس از آن خط مشترک به لافاصله وصل شده و وی مشمول دریافت هدیه می‌شود. سپس پیامک تأیید پرداخت برای مشترک ارسال شده که در آن، به نوع و نحوه فعالسازی هدیه اشاره می‌شود.

مشترکین برای فعالسازی بسته هدیه خود، از زمان دریافت پیامک تأیید پرداخت، 30 روز فرصت دارند در زمان دلخواه، هدیه پرداخت بدهی خود را به دو صورت «ارسال پیامکی عدد 421 به سرشماره 111» یا «شماره‌گیری کد دستوری #421*111*» فعال کنند.

مشترکین واجد شرایط برای بهره‌‌مندی از مزایای این طرح، باید با مراجعه به دفاتر یا درگاه‌های ارتباطی مانند 9990، پورتال همراه اول، سامانه USSD بانک‌ها و …، نسبت به دریافت اطلاعات آخرین صورتحساب و پرداخت آن اقدام کنند. هدایای در نظر گرفته شده صرفاً به مشترکینی که سیم‌کارت‌شان به دلیل بدهی قطع شده و با پرداخت بدهی مجدداً وصل می‌شود، ارائه شده و شامل قطع‌هایی دیگر مانند قطع قضایی نمی‌‌شود.

گفتنی است پس از یکم اسفندماه، همراه اول طبق ضوابط و مقرراتی که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به سلب امتیاز خط مشترکین قطع بدهی که قبوض خود را پرداخت نکرده‌اند اقدام خواهد کرد.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس1 در گفته :

ازکجا معلوم بسته هدیه رو فعال کنیم بعد رو کارکرد خط نیارنش؟خط ثابت که مثل اعتباری نیست بفهمیم چقد هزینه مکالمه شده؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :