کد خبر : 40749
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 384 بازدید

استاندار: مدیرانی که دغدغه اشتغال ندارند، لرستان را ترک کنند

    استاندار لرستان گفت: مدیرانی که دغدغه اشتغال نداشته و به این رویکرد اعتقادی ندارند یا محل کار خود را عوض کنند و یا به استان دیگری بروند. به گزارش میرملاس نیوز ؛ “هوشنگ بازوند” در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان  نرخ بیکاری در لرستان را بالا ذکر کردو اظهار داشت:  نمی خواهیم […]

 
 

استاندار لرستان گفت: مدیرانی که دغدغه اشتغال نداشته و به این رویکرد اعتقادی ندارند یا محل کار خود را عوض کنند و یا به استان دیگری بروند.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ “هوشنگ بازوند” در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان  نرخ بیکاری در لرستان را بالا ذکر کردو اظهار داشت:  نمی خواهیم وضعیت بیکاری در لرستان را منفی جلوه دهیم ولی این موضوع یک واقعیت است که همه باید آن را قبول کنند.

وی  نرخ بیکاری در استان لرستان را  ۲۲ درصد عنوان کرد وگفت:: چنانچه معضل بیکاری تداوم یابد، وارد یک بحران در بحث اشتغال خواهیم شد.

استاندار تاکید کرد:  مدیران استان  اشتغال را همواره مدنظر قرار دهند چرا که رویکرد اصلی و مهم مدیریت ارشد استان نیز توجه به این موضوع است.

وی با اشاره به وجود موانع پنهان اداری در بحث ایجاد اشتغال در استان لرستان،بر ضرورت همکاری بانکهای استان برای  پرداخت تسهیلات به بنگاههای زود بازده و طرحهای اقتصادی تاکید کرد و گفت: بانکهای استان برای عدم پرداخت تسهیلات به بنگاههای زودبازده استدلال و توجیه قانع کننده ای داشته باشند.

استاندار لرستان از بهانه تراشی بانکهای استان برای پرداخت تسهیلات به بنگاههای زودبازده انتقاد کرد و گفت:بانکهای استان  بخش خصوصی را برای دریافت تسهیلات و سرمایه گذاری در لرستان اذیت نکنند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمعی از کارشناسان بهداشت استان در گفته :

استاندار محترم
اگر واقعا مدیرانی که دغدغه اشتغال ندارند، باید لرستان را ترک کنند. لطفا مدیر کل منابع انسانی رو عوض کنید. قبلا از عوض کردن مسوول معاونت توسعه کمال تشکر راداریم و امید داریم که آقای کورانی فر نیز مانند شما با دید باز به این موضوع بنگرند. جناب آقای استاندار طی ملاقات با حضرتعالی شما با دست مبارکتان نوشتید که اگر تنها مشکل داشتن مدرک بالاتر است ایراد و مشکلی نیست ولی متاسفانه مسوول معاونت توسعه و مدیر کل منابع انسانی در مقابل شما قد علم کردند و شما که به گفته خودتان به فکر اشتغال جوانان هستید چشمهایتان را نسبت به این موضوع بستید وهیچ کاری نکردید. امیدواریم که نسبت به اشتغال این ۳۰ جوان بیکار که تنها جرمشان داشتن مدرک بالاتر است تجدید نظر فرمایید. قبلا از همکاری جنابعالی کمال تشکر را داریم.

جمعی از کارشناسان بهداشت استان

لرستاني در گفته :

جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم لرستان
درد لرستان با این وام دادنها(تازه اگر بانکهای عامل به دستورات صادر شده اعتنا و عمل کنند) مداوا نمی شود، چون طرف وام را می گیرد و در مسیرهای دیگر هزینه می کند و می شود بدهکار دولت و از طرفی با آن وام گرفته شده هیچگونه شغلی را هم برای خودش فراهم نکرده و معضلی مازد بر معضل قبلی را بر خودش و دولت تحمیل نموده. تنها راه که به نظر درست می آید احداث کارخانجات دولتی در بدو امر و در صورت موفقیت آن واگذاری به بخش خصوصی است که هم بار مالی را از دوش دولت بردارد و هم مرجعی برای ایجاد اشتغال پایدار برای استان باشد. مابقی همه افسانه است و دوباره کاری بیهوده؛ چرا که آزموده را آزمودن خطاست. اینگونه طرحها در این استان(به دلایل عدیده) جوابگو نبوده و نیست بیخود زمان و سرمایه را از دست ندهید به فکر کار زیربنایی باشید هرچند دیرتر و کمتر باشد اما ماندگار و اثرگذار خواهد بود. انشاالله

ح-د در گفته :

پس تکلیف مدیر کل تعاون کار فنی و حرفه ای و صنعت و معدن مشخص است که باید یروند جناب استاندار هر چه سرعتر کار انجام بگیرد

کمیر در گفته :

با سلام
از این استاندار خیلی ممنونیم -درسته که انتخابهای ایشان هم جناحی است اما ایشان بر اساس شایستگی های اثبات شده علمی افراد آنها را به مناصب می گمارد که این شروع خوب و امیدوار کننده ای برای لرستان است .قبلآ انتخابها اساساً بر پایه وابستگیهای شدید جناحی افراد بوده . یعنی هر کسی فقط شدت وابستگی جناحی خود را نشان می داد یکی از مدیران بودند

سپهوند در گفته :

مدیر کل راه و شهرسازی کی می رود؟

بي غمي درد بزرگيست كه دور از ما باد در گفته :

در شهر هرآنچه هست گیرند…
آقای مهندس یازوند سلام .
من به درایت و کاردانی و شجاعت حضرتعالی ایمان دارم . نذارید آدمهای خنثی رانت اسم و رسم پوشالیشون رو بخورن .
برای شما و تیمتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم . راستی شنیدم تو استان مرکزی کم کمک دارن متوجه میشن که لرها کی بودن . اینطور که معلومه تا یه مدت دیگه دسته جمعی میگن مدیران لر یادتون بخیر …

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :