کد خبر : 40749
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 385 بازدید

استاندار: مدیرانی که دغدغه اشتغال ندارند، لرستان را ترک کنند

    استاندار لرستان گفت: مدیرانی که دغدغه اشتغال نداشته و به این رویکرد اعتقادی ندارند یا محل کار خود را عوض کنند و یا به استان دیگری بروند. به گزارش میرملاس نیوز ؛ “هوشنگ بازوند” در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان  نرخ بیکاری در لرستان را بالا ذکر کردو اظهار داشت:  نمی خواهیم […]

 
 

استاندار لرستان گفت: مدیرانی که دغدغه اشتغال نداشته و به این رویکرد اعتقادی ندارند یا محل کار خود را عوض کنند و یا به استان دیگری بروند.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ “هوشنگ بازوند” در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان  نرخ بیکاری در لرستان را بالا ذکر کردو اظهار داشت:  نمی خواهیم وضعیت بیکاری در لرستان را منفی جلوه دهیم ولی این موضوع یک واقعیت است که همه باید آن را قبول کنند.

وی  نرخ بیکاری در استان لرستان را  22 درصد عنوان کرد وگفت:: چنانچه معضل بیکاری تداوم یابد، وارد یک بحران در بحث اشتغال خواهیم شد.

استاندار تاکید کرد:  مدیران استان  اشتغال را همواره مدنظر قرار دهند چرا که رویکرد اصلی و مهم مدیریت ارشد استان نیز توجه به این موضوع است.

وی با اشاره به وجود موانع پنهان اداری در بحث ایجاد اشتغال در استان لرستان،بر ضرورت همکاری بانکهای استان برای  پرداخت تسهیلات به بنگاههای زود بازده و طرحهای اقتصادی تاکید کرد و گفت: بانکهای استان برای عدم پرداخت تسهیلات به بنگاههای زودبازده استدلال و توجیه قانع کننده ای داشته باشند.

استاندار لرستان از بهانه تراشی بانکهای استان برای پرداخت تسهیلات به بنگاههای زودبازده انتقاد کرد و گفت:بانکهای استان  بخش خصوصی را برای دریافت تسهیلات و سرمایه گذاری در لرستان اذیت نکنند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جمعی از کارشناسان بهداشت استان در گفته :

استاندار محترم
اگر واقعا مدیرانی که دغدغه اشتغال ندارند، باید لرستان را ترک کنند. لطفا مدیر کل منابع انسانی رو عوض کنید. قبلا از عوض کردن مسوول معاونت توسعه کمال تشکر راداریم و امید داریم که آقای کورانی فر نیز مانند شما با دید باز به این موضوع بنگرند. جناب آقای استاندار طی ملاقات با حضرتعالی شما با دست مبارکتان نوشتید که اگر تنها مشکل داشتن مدرک بالاتر است ایراد و مشکلی نیست ولی متاسفانه مسوول معاونت توسعه و مدیر کل منابع انسانی در مقابل شما قد علم کردند و شما که به گفته خودتان به فکر اشتغال جوانان هستید چشمهایتان را نسبت به این موضوع بستید وهیچ کاری نکردید. امیدواریم که نسبت به اشتغال این 30 جوان بیکار که تنها جرمشان داشتن مدرک بالاتر است تجدید نظر فرمایید. قبلا از همکاری جنابعالی کمال تشکر را داریم.

جمعی از کارشناسان بهداشت استان

[پاسخ]

لرستاني در گفته :

جناب آقاي مهندس بازوند استاندار محترم لرستان
درد لرستان با اين وام دادنها(تازه اگر بانكهاي عامل به دستورات صادر شده اعتنا و عمل كنند) مداوا نمي شود، چون طرف وام را مي گيرد و در مسيرهاي ديگر هزينه مي كند و مي شود بدهكار دولت و از طرفي با آن وام گرفته شده هيچگونه شغلي را هم براي خودش فراهم نكرده و معضلي مازد بر معضل قبلي را بر خودش و دولت تحميل نموده. تنها راه كه به نظر درست مي آيد احداث كارخانجات دولتي در بدو امر و در صورت موفقيت آن واگذاري به بخش خصوصي است كه هم بار مالي را از دوش دولت بردارد و هم مرجعي براي ايجاد اشتغال پايدار براي استان باشد. مابقي همه افسانه است و دوباره كاري بيهوده؛ چرا كه آزموده را آزمودن خطاست. اينگونه طرحها در اين استان(به دلايل عديده) جوابگو نبوده و نيست بيخود زمان و سرمايه را از دست ندهيد به فكر كار زيربنايي باشيد هرچند ديرتر و كمتر باشد اما ماندگار و اثرگذار خواهد بود. انشاالله

[پاسخ]

ح-د در گفته :

پس تکلیف مدیر کل تعاون کار فنی و حرفه ای و صنعت و معدن مشخص است که باید یروند جناب استاندار هر چه سرعتر کار انجام بگیرد

[پاسخ]

کمیر در گفته :

با سلام
از این استاندار خیلی ممنونیم -درسته که انتخابهای ایشان هم جناحی است اما ایشان بر اساس شایستگی های اثبات شده علمی افراد آنها را به مناصب می گمارد که این شروع خوب و امیدوار کننده ای برای لرستان است .قبلآ انتخابها اساساً بر پایه وابستگیهای شدید جناحی افراد بوده . یعنی هر کسی فقط شدت وابستگی جناحی خود را نشان می داد یکی از مدیران بودند

[پاسخ]

سپهوند در گفته :

مدير كل راه و شهرسازي كي مي رود؟

[پاسخ]

بي غمي درد بزرگيست كه دور از ما باد در گفته :

در شهر هرآنچه هست گيرند…
آقاي مهندس يازوند سلام .
من به درايت و كارداني و شجاعت حضرتعالي ايمان دارم . نذاريد آدمهاي خنثي رانت اسم و رسم پوشاليشون رو بخورن .
براي شما و تيمتون از صميم قلب آرزوي موفقيت ميكنم . راستي شنيدم تو استان مركزي كم كمك دارن متوجه ميشن كه لرها كي بودن . اينطور كه معلومه تا يه مدت ديگه دسته جمعي ميگن مديران لر يادتون بخير …

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :