کد خبر : 40776
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 201 بازدید

محمدزاده : 28 مرکز در دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان فعال است

  رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت : در حال حاضر 28 مرکز در دانشگاه جامع علمی کاربردی در لرستان فعال است. ˈسعید محمد زاده ˈ روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این مراکز درنقاط مختلف شهرستان های لرستان فعال هستند و دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان پلدختر نیز […]

16

 

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت : در حال حاضر 28 مرکز در دانشگاه جامع علمی کاربردی در لرستان فعال است.

ˈسعید محمد زاده ˈ روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این مراکز درنقاط مختلف شهرستان های لرستان فعال هستند و دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان پلدختر نیز از بهمن ماه آینده با دو مرکز شرکت آریا گچ پلدختر و مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی فعال خواهد بود.

وی اظهار داشت : با توجه به اینکه پلدختر جنوبی ترین شهر استان است ،راه اندازی این مرکز شرکت آریا می تواند هزینه دانشجویان پذیرفته شده را کاهش دهد.

وی تصریح کرد: همچنین نیروی انتظامی برقرار کننده احساس امنتیت در جامعه است و پتانسیل خوبی برای ایجاد این احساس در بین مردم دارد .

وی گفت : در صورت ارتقاء سطح فرهنگ و آموزش نیروی انتظامی خدمات شایسته تری از طرف این نیرو به جامعه ارایه خواهد شد .

وی در ادامه افزود : سه مرکز رتبه یک تا سه در بین مراکز علمی کاربردی استان وجود دارد که دانشگاه الیگودرز رتبه یک استان و رتبه پنج کشوری را دارد ودر حال حاضر337 مرکز علمی کاربردی در کشور مشابه فعالیت این مرکز را دارد .

وی اظهار داشت : دومین مرکز علمی کاربردی استان دانشگاه الشتر است که دارای هیات موسس خصوصی است و سومین مرکز علمی کاربردی استان دانشگاه کوهدشت است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

sardar در گفته :

ارتقاء را باید در کلاسهای عملی یا اساتید مجرب وی باید دید.چوارشه

[پاسخ]

مسعود در گفته :

تو را به خدا دروغ نگویید بجای آمارهای غلط برای رضای خدا هم شده سری به کلاسهای اکابر جهاد دانشگاهی بزنید!!!!!بعدآ قضاوت کنید.

[پاسخ]

دانشجویان مرکز جهاد دانشگاهی خرم آباد در گفته :

با سلام خدمت جناب آقای محمد زاده؛ جناب رئیس از وضع مراکز تحت مدیریت خود چقدر آگاهید تا به حال از مراکز بازدید داشتید اگه جواب مثبته و یا منفی چطور میتونید به عنوان مسئول جوابگوی دانشجویان و خانواده های اونا باشید که با این شرایط سخت اقتصادی و همه مشکلات به سختی شهریه دانشگاه رو تهیه می کنند و با پرداخت هزینه عملی دروس هیچگونه کلاس عملی تشکیل نمی شود و در پایان دانشجویان با همون سطح علمی که به دانشگاه اومدن فارغ التحصیل میشن چرا حتی خودمون در اوضاعی که به استانمون بی توجهی میشه در حق خودمون و جوونامون ظلم می کنیم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :