کد خبر : 40785
تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 203 بازدید

منتخبان سوگواره عکاسی «مَحرم مُحرم» در لرستان معرفی شدند

    منتخبان سوگواره عکاسی با موبایل با عنوان «مَحرم مُحرم» که به‌همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود، آذر معرفی شدند. امین آزادبخت، مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی ایکنا ، با اشاره به برگزاری جشنواره عکاسی با موبایل، ویژه ماه محرم با عنوان مَحرم مُحرم گفت: این […]

21586806091549437524

 

 

منتخبان سوگواره عکاسی با موبایل با عنوان «مَحرم مُحرم» که به‌همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می‌شود، آذر معرفی شدند.

امین آزادبخت، مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی ایکنا ، با اشاره به برگزاری جشنواره عکاسی با موبایل، ویژه ماه محرم با عنوان مَحرم مُحرم گفت: این جشنواره به‌همت کانون دانشجویی قرآن و عترت جهاد دانشگاهی لرستان و با هدف ترویج فرهنگ عاشورایی در جامعه و همچنین ثبت سند هویت و اصالت عزاداری باشکوه مردم لرستان برگزار شد.

آزادبخت افزود : داوری این جشنواره بر عهده ی سه نفر از عکاسان مطرح  لرستان از جمله ” سعید سروش “عکاس خبرگزاری فارس ، ” امین آزادبخت “عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی (مدیر سایت میرملاس ) و “شمس الدین آروند” مسئول انجمن عکاسان اداره کل ارشاد اسلامی لرستان بود.

وی اضافه کرد: با فراخوان این جشنواره 360 اثر به دبیرخانه ارسال شد که با نظر داوران جشنواره از بین آنها فاطمه جاویدان، فروزان خنجری و عزت درگاهی به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.

همچنین نمایشگاهی از 30 اثر برگزیده شرکت کنندگان برپا خواهد شد.

گفتنی است ؛ اختتامیه سوگواره “عکاسی با موبایل مَحرم مُحرم، ساعت 10 صبح روز یکشنه مورخ 8 دی ماه جاری برگزار خوهد شد.

بدینوسیله از کلیه شرکت کنندگان و علا قه مندان دعوت می شود جهت شرکت در این مراسم حضور بهم رسانند.

مکان:میدان 22 بهمن- ابتدای کوی جهاد گران- مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد لرستان.. سالن آمفی تئاتر

 

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حمیرااااااسدی در گفته :

ب دوست عزیز فاطمه جاویدان تبریک میگم،خوشحال شدم موفقیتهایت تکرار..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :