کد خبر : 4095
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 388 بازدید

دیدار انتخاباتی سید حسن خمینی با رئیس جمهور

      بنابر شنیده ها از برخی منابع آگاه، سید حسن خمینی اخیرا به دیدار دکتر احمدی نژاد رفته است و رئیس جمهور نیز در این دیدار اعلام کرده که در صورت حضور وی در عرصه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، شخصا از وی حمایت خواهد کرد.  به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به […]

 

 

 

بنابر شنیده ها از برخی منابع آگاه، سید حسن خمینی اخیرا به دیدار دکتر احمدی نژاد رفته است و رئیس جمهور نیز در این دیدار اعلام کرده که در صورت حضور وی در عرصه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، شخصا از وی حمایت خواهد کرد.

 به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از بی باک، تکاپو برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری بعدی از مدتها پیش توسط برخی اشخاص و احزاب و گروهها آغاز گردیده است به گونه ای که عده ای از سیاسیون که حضورشان قطعی گردیده است، از مدتها پیش ستادهای انتخاباتی شان را نیز فعال کرده اند اما در این میان  دیدار انتخاباتی سید حسن خمینی با دکتر احمدی نژاد از مهمترین گزارشات در اینباره می باشد.

بر اساس این گزارش، خبرها حاکی است که محمد باقر قالیباف شهردار فعلی تهران ستادهای تبلیغاتی اش را از مدتها قبل فعال نموده است و قصد جدی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بعنوان کاندیدا آن دوره دارد.

از دیگر کسانی که از سوی احزاب و گروه‌های مختلف برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در نظر گرفته شده اند می توان به آقایان غلامعلی حداد عادل، سعید جلیلی، سید محمد حسینی ( وزیر فعلی ارشاد)، دکتر علی اکبر ولایتی، محمدرضا عارف و علی لاریجانی‏ اشاره کرد.

برخی از شخصیت های سیاسی و فرهنگی نیز درصددند تا باقری لنکرانی وزیر سابق بهداشت را متقاعد کنندکه برای ریاست جمهوری بعدی کاندیدا شود که تا کنون وی از قبول این امر امتناع کرده است.

اما در این میان گزارشاتی نیز از دیدار انتخاباتی حجت الاسلام سد حسن خمینی با دکتر احمدی نژاد حکایت دارد.

بنابر شنیده های خبرنگار بی باک از برخی منابع آگاه، سید حسن خمینی اخیرا بعد از دیدار با آقای هاشمی رفسنجانی به دیدار دکتر احمدی نژاد رفته است و رئیس جمهور نیز در این دیدار صریحا به سید حسن خمینی اعلام کرده که در صورت حضور وی در عرصه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، شخصا از وی حمایت خواهد کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :