کد خبر : 41085
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 386 بازدید

پیش بینی بارش باران و برف در لرستان طی هفته جاری

    مدیر کل هواشناسی استان لرستان از ورود یک سامانه بارشی به این استان خبر داد. نورالدین سپهوند در گفتگو با مهر اظهار داشت: یک سامانه بارشی باران و برف از فردا سه شنبه وارد استان می شود و پیش بینی می شود بارندگیها تا اوایل روز چهارشنبه نیز ادامه داشته باشد. وی بیان […]

IMG18491665

 

 

مدیر کل هواشناسی استان لرستان از ورود یک سامانه بارشی به این استان خبر داد.

نورالدین سپهوند در گفتگو با مهر اظهار داشت: یک سامانه بارشی باران و برف از فردا سه شنبه وارد استان می شود و پیش بینی می شود بارندگیها تا اوایل روز چهارشنبه نیز ادامه داشته باشد.

وی بیان داشت: بر اساس تحليل نقشه هاي هواشناسي بارش باران و برف در این مدت از شدت و مقدار قابل توجهي به ويژه در نيمه جنوبي استان برخوردار است.

مدیر کل هواشناسی استان لرستان افزود: در این راستا طي اين مدت در اغلب نقاط استان آبگرفتگي معابر عمومي، سيلابي شدن مسيلها، اختلال در تردد جاده ها پيش بيني مي شود.

سپهوند عنوان کرد: همچنین پیش بینی می شود در برخی گردنه های برفگیر و کوهستانی استان شاهد اختلال در تردد و لغزندگی سطح جاده ها باشیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دانا در گفته :

اوفیش

[پاسخ]

عباسی در گفته :

الحمدلله

[پاسخ]

کاتب در گفته :

آقاجان اولا خسته نباشید شما صفحه هواشناسی رو به دیدگاه های دیگه تبدیل کردید بهتره هواشناسی تصویری رو اضافه کنید که اصولا پیشرفته تر و با دیگاه بهتر با مخاطبین برخورد کنید این چه اخبار هواشناسیه با سه تا عکسی کودکانه خورشید و ابر و.. پوشش دادید اسمشم گذاشتید اخبار هواشناسی این صفحه مربوط به هواشناسیه خداوکیلی .؟

[پاسخ]

حسینی در گفته :

ببار ای بارون ببار …

[پاسخ]

به دست تو نیست حسینی به دست خداوند است!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :