کد خبر : 41131
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 211 بازدید

ارتباط با لوازم خانگی از طریق پیامک

ال جی قصد دارد تا کاربران خود را به ارتباط از طریق پیامک با لوازم خانگی خود تشویق کند، این سیستم Home Chat نامیده شده است و به کاربر اجازه می دهد تا لوازم خانگی خود مانند لباس شویی و جاروبرقی را از طریق سیستم پیامکی کنترل کند.

“سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز”
بر همین اساس تمامی لوازم خانگی تولید شده توسط ال جی در سال 2014 به این سیستم مجهز خواهند شد، به عنوان مثال شما پس از رفتن به مسافرت، عبارت ” من به تعطیلات رفته ام را ” در سیستم Home Chat ارسال می کنید.
 
 
در این حالت یخچال و فریزر به حالت حداقل مصرف می روند و جاروبرقی بر اساس برنامه ریزی انجام شده به انجام وظایفش می پردازد، اپلیکیشن این سیستم نیز می‌تواند اطلاعات جالبی از جمله زمان آخرین جارو کردن خانه و دستور العمل های پخت غذا را در اختیار کاربر قرار دهد.
 
ال جی همچنین تغییراتی در سیستم ارزیابی از راه دور خود به وجود آورده این سیستم هم اکنون از طریق NFC اطلاعات دقیق تری را در اختیار کاربر قرار می دهد، به طوری که کافی است با نزدیک کردن تلفن به بخش مشخصی از دستگاه، اطلاعات مربوط به مشکل به وجود آمده به تلفن منتقل شده و سپس برای مرکز خدمات ال جی ارسال می شود، بدین ترتیب بخش خدمات ال جی بدون حضور در محل مشکل به وجود آمده را برطرف می کند و یا تکنیسین مربوطه را برای تعمیر و یا تعویض دستگاه به محل ارسال می کند. ال جی قصد دارد تا این لوازم خانگی رادر نمایشگاه CES2014 به نمایش بگذارد.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "
برچسب‌ها:

دیدگاه ها

کریم دوستی در گفته :

تبریک عرض می کنم

[پاسخ]

محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس نيوز" پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۱ دی , ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲:

سلام
ممنون ازحضورتون
باتشکر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :