کد خبر : 4115
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 146 بازدید

فرماندار كوهدشت: محورهای ارتباطی كوهدشت حادثه خیز و خطرناك است

  به گزارش میرملاس نیوز ،’غلامرضا حمزه پور’ در جلسه بررسی پروژه های راه و مسكن این شهرستان با حضور قائم مقام وزیر و مدیر كل راه و شهر سازی لرستان افزود: محورهای ارتباطی این شهرستان همیشه شاهد حوادث ناگواری بوده است و مردم هم از این بابت نگران هستند. وی گفت: برای رفع مشكلات […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ،’غلامرضا حمزه پور’ در جلسه بررسی پروژه های راه و مسكن این شهرستان با حضور قائم مقام وزیر و مدیر كل راه و شهر سازی لرستان افزود: محورهای ارتباطی این شهرستان همیشه شاهد حوادث ناگواری بوده است و مردم هم از این بابت نگران هستند.

وی گفت: برای رفع مشكلات نقاط حادثه خیز در این منطقه باید برنامه ریزی مناسبی انجام پذیرد .

وی همچنین ،اجرای پروژه مصلای شهرستان را درمحل جدید را برای شهرستان مهم دانست و خواستار عنایت ویژه مسكن و شهرسازی استان در این زمینه شد.

‘حمزه پور’ همچنین از به بهربر داری رسیدن 112 واحد مسكن مهر شهرستان تا پایان خرداد ماه امسال خبر داد و خواستار پرداخت سهم آورده متقاضیان مسكن مهر در شهرستان در جهت تزریق به منابع مالی پیمانكاران شد.

حجت الاسلام و المسلمین ‘ابراهیم طهماسبی’امام جمعه كوهدشت از كمبود اعتبار به عنوان مهمترین معضل پروژه های راه و مسكن شهرستان نام برد و بر تسریع در روند اجرای عملیات چهار خطه كردن جاده كوهدشت به خرم آباد تاكید كرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :