کد خبر : 41247
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 162 بازدید

استاندار لرستان: ‌پالایشگاه پلدختر به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی واگذار می‌‌شود

    استاندار لرستان ‌با بیان اینکه برای جبران بخشی از مشکلات موجود واحدهای صنعتی نظیر پالایشگاه پلدختر برنامه‌ریزی جدی صورت گرفته گفت: قرار است، پالایشگاه پلدختر به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی واگذار شود.  به گزارش میرملاس نیوز ؛هوشنگ بازوند  در گفتگو  با خبرنگاران بیان اینکه به دنبال تامین اعتبار مورد نیاز برای تامین سرمایه در […]

1213597354021542

 

 

استاندار لرستان ‌با بیان اینکه برای جبران بخشی از مشکلات موجود واحدهای صنعتی نظیر پالایشگاه پلدختر برنامه‌ریزی جدی صورت گرفته گفت: قرار است، پالایشگاه پلدختر به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی واگذار شود.

 به گزارش میرملاس نیوز ؛هوشنگ بازوند  در گفتگو  با خبرنگاران بیان اینکه به دنبال تامین اعتبار مورد نیاز برای تامین سرمایه در گردش برخی واحدهای تولیدی و صنایع استان هستیم، اظهار کرد: تلاش ما بر این است که برخی کارخانه‌های نیمه فعال استان نیز به چرخه اقتصادی استان برگردد و بخشی از مشکلات اقتصادی و بیکاری استان رفع شود.

بازوند یادآورشد: داشتن برنامه‌های کاربردی و توسعه‌ای ویژه کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی امری ضروری است.

استاندار لرستان با بیان اینکه با پرهیز و دوری از نگاه صرف و کاملا سیاسی گفت: باید به مسایل دیگر حوزه‌های اقتصادی، خدماتی و فرهنگی نیز مود توجه مدیران استان قرار گیرد.

استاندار لرستان با بیان اینکه برای جبران بخشی از مشکلات موجود واحدهای صنعتی نظیر پالایشگاه پلدختر برنامه‌ریزی جدی صورت گرفته اظهار داشت: قرار است، پالایشگاه پلدختر به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی واگذار شود.

بازوند تصریح کرد: امیدوارم که با همکاری فرمانداران و مسئولان اجرایی لرستان بتوان در آینده نزدیک شاهد تحولات گسترده در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی استان باشیم.

وی از فرمانداران شهرستان‌های لرستان خواست آمار واقعی از بیکاری و اشتغال آن شهرستان را جمع‌آوری و در اختیار استانداری قرار دهند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمدی در گفته :

سلام :ایشااله دکتر ساکی یا دکتر فلاح یا دکتر ملکی واحتمالا دکتر نامداری یکیشون ریس دانشگاه میشن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :