کد خبر : 41425
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 534 بازدید

دیدار صمیمی و مستقیم استاندار لرستان با جمعی از مردم شهرستان کوهدشت

  برنامه دیدار و ملاقات مردمی استاندار لرستان روز گذشته در جریان سفر مهندس بازوند به شهرستان کوهدشت با حضور جمعی از شهروندان این شهرستان در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد.به گزارش میرملاس نیوز، استاندار لرستان دراین دیدارها ضمن ملاقات و گفتگوی مستقیم با شهروندان کوهدشتی، مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی آنها […]

0-(13)

 

برنامه دیدار و ملاقات مردمی استاندار لرستان روز گذشته در جریان سفر مهندس بازوند به شهرستان کوهدشت با حضور جمعی از شهروندان این شهرستان در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد.
به گزارش میرملاس نیوز، استاندار لرستان دراین دیدارها ضمن ملاقات و گفتگوی مستقیم با شهروندان کوهدشتی، مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی آنها را به دقت مورد توجه و بررسی قرار داد.

مهندس بازوند دراین برنامه که با تعدادی زیادی از مردم شهرستان کوهدشت به صورت مستقیم دیدار و گفتگو کرد، ضمن شنیدن مطالبات و خواسته های مراجعه کنندگان، دستورات لازم برای رفع مسایل و تامین خواسته ها و مطالبات قانونی و بحق شهروندان را از سوی دستگاهها و مبادی ذیربط صادر کرد.

استاندار لرستان همچنین در سفر به شهرستان کوهدشت، با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

...... در گفته :

کجاش مردمی تو عکس که نشان دادی کارکنان فرمانداری کوهدشتند با جناب استاندار دیدار میکنند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :