کد خبر : 41456
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 160 بازدید

مهم ترین مشکل صنایع شهرستان کوهدشت موضوع تامین آب است

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: فرماندار کوهدشت گفت: مهم ترین مشکل صنایع در شهرستان کوهدشت موضوع تامین آب است. غلامرضا حمزه پور با اشاره به ورود فرمانداری شهرستان کوهدشت برای رفع مشکلات صنایع این شهرستان اظهار داشت: با این وجود بسیاری از مشکلات این حوزه در کوهدشت خارج از اختیار شهرستان بوده و نیازمند پیگیری […]

IMG20403190

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

فرماندار کوهدشت گفت: مهم ترین مشکل صنایع در شهرستان کوهدشت موضوع تامین آب است.

غلامرضا حمزه پور با اشاره به ورود فرمانداری شهرستان کوهدشت برای رفع مشکلات صنایع این شهرستان اظهار داشت: با این وجود بسیاری از مشکلات این حوزه در کوهدشت خارج از اختیار شهرستان بوده و نیازمند پیگیری دستگاههای استانی است.

وی با بیان اینکه عمده مشکل صنایع در شهرستان کوهدشت چالش آب است، بیان داشت: در حال حاضر تنها هشت صنعت فعال و نیمه فعال در این شهرستان وجود دارد.

فرماندار کوهدشت خواستار همکاری دستگاههای مرتبط به منظور حفر چاه آب برای تامین آب مورد نیاز صنایع شهرستان کوهدشت شد.

حمزه پور همچنین با اشاره به روند اجرای کارخانه کمپوست سازی کوهدشت عنوان کرد: در صورت تخصیص چهار میلیارد تومان تسهیلات این واحد تولیدی می تواند تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: در صورت راه اندازی این واحد برای حدود 100 نفر اشتغال ایجاد می شود.

فرماندار شهرستان کوهدشت همچنین به روند احداث کارخانه آجر این شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: سرمایه گذار با اعتبار خودش نزدیک به 75 درصد کار احداث این کارخانه را انجام داده است.

حمزه پور ادامه داد: در صورت اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار این واحد تولیدی نیز با ظرفیت اشتغال 50 نفر به بهره برداری می رسد.

وی در پایان سخنان خود خواستار هماهنگی و تعامل بانکها و دیگر متولیان امر برای رفع مشکلات صنایع این شهرستان شد.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

deleted در گفته :

راسش بخواهی کوهدشت احتیاج به یک فرماندار لایق وتوانمد بومی دارد تا آب رفته به جوی بازگردد وبه مردم امید بدهدو کارهای بر زمین مانده به سر انجام مقصود برساند ومردم کوهدشت این انتظار را از آقای استاندار را دارند که دست بجنباد واقدام نماید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :