کد خبر : 41463
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 223 بازدید

مدیرکل هواشناسی لرستان: برف ۵ شهرستان لرستان را سفیدپوش کرد

  مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف در ۵ شهرستان لرستان گزارش شده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، نورالدین سپهوند  با اشاره به اینکه بارش برف و باران تا اواخر امروز در استان لرستان ادامه دارد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تا صبح امروز بارش برف در شهرستان بروجرد ۱۰ سانتیمتر، الیگودرز […]

 

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف در ۵ شهرستان لرستان گزارش شده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، نورالدین سپهوند  با اشاره به اینکه بارش برف و باران تا اواخر امروز در استان لرستان ادامه دارد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تا صبح امروز بارش برف در شهرستان بروجرد ۱۰ سانتیمتر، الیگودرز ۵ سانتیمتر، نورآباد ۵ سانتیمتر، الشتر ۵ سانتی‌متر و سایر شهرستان‌های این استان نیز گزارش برف داده شده است.

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: در این مدت بارش باران در شهرستان پل‌دختر ۵٫۵ میلیمتر، دورود ۴٫۵ میلیمتر، رومشکان ۵٫۳ میلیمتر، ریمله ۹٫۴ میلیمتر، بروجرد ۴ میلیمتر، شول‌آباد ۷٫۲ میلیمتر و مابقی شهرستان‌های لرستان زیر ۳ میلیمتر تا صبح امروز گزارش شده است.

وی افزود: بیشترین شدت این سامانه بارشی در مناطق جنوبی لرستان از جمله پل‌دختر، کوهدشت، سپیددشت و شول‌آباد دیده می‌شود.

سپهوند یادآور شد: متوسط میزان بارش باران طی سال زراعی جاری در لرستان ۱۷۳٫۶ میلیمتر بوده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۹ درصد کاهش و نسبت به دوره آماری بلندمدت ۶ درصد افزایش داشته است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :