کد خبر : 41463
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 229 بازدید

مدیرکل هواشناسی لرستان: برف 5 شهرستان لرستان را سفیدپوش کرد

  مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف در 5 شهرستان لرستان گزارش شده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، نورالدین سپهوند  با اشاره به اینکه بارش برف و باران تا اواخر امروز در استان لرستان ادامه دارد گفت: طی 24 ساعت گذشته تا صبح امروز بارش برف در شهرستان بروجرد 10 سانتیمتر، الیگودرز […]

 

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف در 5 شهرستان لرستان گزارش شده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، نورالدین سپهوند  با اشاره به اینکه بارش برف و باران تا اواخر امروز در استان لرستان ادامه دارد گفت: طی 24 ساعت گذشته تا صبح امروز بارش برف در شهرستان بروجرد 10 سانتیمتر، الیگودرز 5 سانتیمتر، نورآباد 5 سانتیمتر، الشتر 5 سانتی‌متر و سایر شهرستان‌های این استان نیز گزارش برف داده شده است.

مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: در این مدت بارش باران در شهرستان پل‌دختر 5.5 میلیمتر، دورود 4.5 میلیمتر، رومشکان 5.3 میلیمتر، ریمله 9.4 میلیمتر، بروجرد 4 میلیمتر، شول‌آباد 7.2 میلیمتر و مابقی شهرستان‌های لرستان زیر 3 میلیمتر تا صبح امروز گزارش شده است.

وی افزود: بیشترین شدت این سامانه بارشی در مناطق جنوبی لرستان از جمله پل‌دختر، کوهدشت، سپیددشت و شول‌آباد دیده می‌شود.

سپهوند یادآور شد: متوسط میزان بارش باران طی سال زراعی جاری در لرستان 173.6 میلیمتر بوده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته 9 درصد کاهش و نسبت به دوره آماری بلندمدت 6 درصد افزایش داشته است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :