کد خبر : 41552
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 304 بازدید

کریمی فر : ارائه آموزشهای لازم به دانش آموزان زمینه وقوع جرایم را کمرنگ می کند

   به گزارش میرملاس نیوز ؛ مديركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: ارائه آموزشهای لازم به دانش آموزان زمینه وقوع جرایم را کمرنگ می کند. مهر: گودرز كريمي فر ظهر سه شنبه در دیدار با با مسئولان دادگستری لرستان با استقبال از تعامل سازنده با ساير دستگاهها و تقويت مشاركت با ارگانهاي مختلف گفت: […]

IMG17415851

 

 به گزارش میرملاس نیوز ؛ مديركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: ارائه آموزشهای لازم به دانش آموزان زمینه وقوع جرایم را کمرنگ می کند.

مهر: گودرز كريمي فر ظهر سه شنبه در دیدار با با مسئولان دادگستری لرستان با استقبال از تعامل سازنده با ساير دستگاهها و تقويت مشاركت با ارگانهاي مختلف گفت: آموزش و پرورش متعلق به همه است و ما خود را مقيد مي دانيم در راستاي تعامل و تفاهم و مشاركت با ساير دستگاهها حركت كنيم.

وی با بیان اینکه در بسياري از موارد مصلحت آموزش و پرورش مبتني بر تعامل و مشاركت با ساير دستگاههاست، افزود: با تعامل و همكاري دو دستگاه آموزش و پرورش و دادگستري مي توان مبادي وقوع جرايم را در بين جوانان و نوجوانان مسدود كرد.

برگزاری كارگاههاي آموزشي پيشگيري از وقوع جرم در مدارس لرستان

مدير كل آموزش و پرورش استان لرستان با اشاره به نقش جهل و نا آگاهي در وقوع بسياري از جرايم گفت: اگر شناخت و آگاهي لازم به آحاد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان داده شود زمينه وقوع جرم كم رنگ تر مي شود.

كريمي فر برگزاري دوره ها و كارگاههاي آموزشي پيشگيري از وقوع جرم و آشنايي با حقوق شهروندي و اجتماعي و تقويت و توسعه مشاوره هاي حقوقي و اجتماعي در استان را از جمله برنامه هاي آموزش و پرورش لرستان اعلام كرد.

وی گفت: ما با تقويت نظارت بر واحدهاي زير مجموعه خود به دنبال ايجاد امنيت فرهنگي در آموزش و پرورش هستيم و تلاش مي كنيم تا نيروهاي نخبه و دانشگاهي كه ايده يا فكر خلاقي دارند را در آموزش و پرورش جذب كنيم.

وجود جامعه سالم در گرو داشتن آموزش و پرورشی پويا

معاون پيشگيري از وقوع جرم دادگستري لرستان نیز در اين ديدار گفت: نقش و جايگاه معلم در رشد و هدايت آحاد جامعه بر كسي پوشيده نيست.

شاکرمی افزود: وجود جامعه سالم و عاري از بزه و جرايم محقق نمي شود مگر اینکه آموزش و پرورشی پويا و رشد يافته داشته باشیم.

وی در ادامه اضافه كرد: با توجه به تهديدات مختلفي كه دشمنان نظام و استكبار جهاني براي به انحطاط كشاندن جامعه و نسل جوان برنامه ريزي كرده اند ضرورت دارد تا آموزش و پرورش را براي انجام رسالت خطيري كه به عهده دارد كمک كرد.

شاکرمی عنوان كرد: اجراي طرح قاضي در مدرسه از جمله برنامه های این معاونت بود که در قالب این طرح به دنبال ارائه آموزشهاي لازم به دانش آموزان در راستای پیشگیری از وقوع جرايم هستیم.

زيرساخت پيشرفت جوامع آموزش و پرورش است

وي وجود قضات مجرب، توانمند و متعهد در دادگستري را حاصل عملكرد مطلوب آموزش و پرورش دانست و گفت: ما خود را مديون آموزش و پرورش مي دانيم و از انجام هر كمكي كه به ارتقاي فرهنگ و پيشگيري از جرايم و تحقق امنيت در استان منجر شود دريغ نمي كنيم.

معاون آموزش دادگستري لرستان نیز در این نشست گفت: ستون اصلي جامعه و زيرساخت توسعه و پيشرفت جوامع آموزش و پرورش است.

عزيزي عنوان كرد: آموزش و پرورش در انتقال و آموزش مهارتهاي لازم براي پيشگيري از جرايم نقش اساسي را به عهده دارد و بايد به آموزش و پرورش كمک كنيم تا بتواند در انجام اين رسالت موفق عمل كند.

بنابر این گزارش به منظور توسعه همكاري هاي متقابل آموزش و پرورش و دادگستري معاونين اداري مالي، آموزشي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري لرستان با مدير كل آموزش و پرورش لرستان ديدار و گفتگو كردند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

راه نو در گفته :

جناب دکتر کریمی فر پیشنهاد میدهم اتاق فکری تشکیل دهید و در انجام کارهایتان از “خرد جمعی” استفاده کنید تا موفقتر باشید
حتی می توانید تعدادی را به عنوان مشاور افتخاری (بدون مزد) خود برگزینید و از مشاوره های افراد کارشناس بدون هیچ هزینه ای استفاده کنید
پیشنهاد میدهم این کار را در اولویت کارهایتان قرار دهید(میتوانید از همین فردا شروع کنید و حکم چند نفر از افراد کارشناسی را که میشناسید به عنوان مشاور بزنید)

اگر میخواهید “عالمانه” در آموزش و پرورش استان لرستان عمل کنید خریدار “ایده و پیشنهاد” باشید زیرا که
راه های نو با ایده های نو گشوده می شوند…

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

درود بر شما آقای کریمی خسته نباشید ما مجددا به شما تبریکمیگوییم

[پاسخ]

میرسالار در گفته :

ضمن عرض خسته نباشی خدمت جناب مدیر کل آ-پ استان
خواهشا یه فکری به حال آموزش و پرورش منطقه رومشکان کنید.بیشتر کارکنان ای اداره در ساعات اداری خارج از محل کارشان در حیاط اداره تجمع می کنند…
رئیس اداره که شده رئیس دفتر ارتباط مردمی با نماینده.

[پاسخ]

آرمين بازوند پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ دی , ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲:

[در جواب ميرسالار؛ مغرضانه قضاوت نكنيد عملكرد نيروهاي فعلي در خصوص مسائل آموزشي و پرورشي و اداري و مالي با نيروهاي قبل از اين طيف مقايسه نماييد؛ در ضمن با اين جور صحبت ها (عرض خود ميبري و زحمت ما ميداري )

[پاسخ]

اشتری در گفته :

چی شد آقای مدیرکل
یعنی بفرمایید معلمان لرستان فقط خواستن شما مدیرکل بشین ،عزیزم مردم رأی به تغییرداده اند سال داره تموم میشه برادراقدام کن

[پاسخ]

ع نورمحمدی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۸ دی , ۱۳۹۲ ۲۲:۴۴:

درتأییدکامنت مخاطب محترم آقا یاخانم اشتری
عرض شود،
جناب آقای دکترکریمی ازاینکه اقدام به تغییرمدیران کند بنظرم می ترسدنکنداصولگرایان ذی نفوذ و صاحب تریبون عکس العمل نشان دهندوپایگاهی رو که آقای کریمی به دست آورده اند به خطر بیفتد،اگرچنین باشد برای اطلاع جناب مدیرکل ،طیف اصلاح طلبانی که ازروی کارآمدن دولت آقای روحانی نقش بسیارمؤثری داشته اندو اصولا عقل حکم میکنداین طیف جایگزین مدیران قبلی شوند،دارای کارنامه درخشان چه درزمان شکل گیری انقلاب شکوهمنداسلامی وچه درزمان دفاع مقدس وچه دردوران سازندگی نقش بی بدیلی درمقایسه ی باطیف مقابل ایفانموده اند
بنابراین لزومی نداردازجایگزینی نیروهای بسیجی ورزمندگان دوران دفاع مقدس که اکنون بانام زیبای اصلاح طلبی آماده پذیرش مسؤولیت وانجام وظیفه هستندترس وابایی داشت.
ومحض اطلاع آقای مدیرکل این آقایانی که اکنون به ظاهرتحت نظرشمادرپست های مدیریتی وکارشناسی باشماکارمی کنند شماراقبول نداشته وندارند،پس شایسته است دراسرع وقت نسبت به تغییرات مدیریتی دراین نهاد اقدام نموده تاشاهدمأیوس شدن نیروهای رزمنده وبسیجی اصلاح طلب نباشیم

[پاسخ]

ف - خرم آباد در گفته :

با عرض سلام و ادب و خداقوت محضر دكتر كريمي فر
دكتر جاي مهندس عبدي پور در اداره كل خاليه ايشون فردي با تجربه و لايق و كاردان مي باشند

[پاسخ]

1098 پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۸ دی , ۱۳۹۲ ۲۳:۲۲:

موافقیم

[پاسخ]

دلفان در گفته :

دکتر ما تغییرات میخواییم اونم از نوع گسترده

[پاسخ]

آرمين بازوند پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ دی , ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸:

انشااله تغيرات صورت ميگيرد ؛ دوست عزيز آقاي دلفاني صبر داشته باشيد جناب دكتر كريمي از نخبگان و فعالان سياسي اين استان هستند و خودشان بهتر ميدانند چه زماني دست به تغير دهند

[پاسخ]

با عرض سلام وادب وتبریک به انتصاب شما
درمورد ارائه اموزش به دانش آموزان برای جلوگیری از جــــــــــــــــــــــــــــرم باید بگم تو شهرنورآباد مدیر اداره اومده فضای اموزشی رو دراختیارنیروی محترم انتظامی قرار داده تااینجا دستش درد نکنه !!!!!!!هرچند نورآباد به فضانیازداره!!!!!!! امابعد دیگررو در نظر بگیر که کنارهمین فضای آموزشی در اختیارقرار داده شده به کلانتری 11دو دبستان ابتدایی قرار داره بچه ها هرروز شاهد افراد دستگیر شده ،اراذل واوباش ،تصادف ،سرو صداو……….هستند آقای مدیر کل لطفایک تقدیر جانانه از آقای جهانی به خاطرانتقال و آموزش مهارتهای لازم برای پیشگیری از جرایم از نامبرده بنماییدتمام کارهای ایشون همین طوره ؟!درارائه برنامه هایی که از مدیران خواسته اید تا اگر برنامه هاشون خوب بود درپست شون بمونند دقت لازم را مبذول بفرمایید .باتشکر

[پاسخ]

الیگودرز در گفته :

خسته نباشید آقای کریمی اومیدواریم که در تمام مراحل زندگیت موفق باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :