کد خبر : 41603
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 141 بازدید

فرماندار پلدختر: بنیاد برکت 150میلیارد تومان به لرستان اختصاص داده است

  فرماندار شهرستان پلدختر از اختصاص یک‌هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار توسط بنیاد برکت به منظور حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در لرستان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، فریدون رشیدی  از اختصاص یک‌هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار توسط بنیاد برکت به منظور حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و […]

 

فرماندار شهرستان پلدختر از اختصاص یک‌هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار توسط بنیاد برکت به منظور حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در لرستان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، فریدون رشیدی  از اختصاص یک‌هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار توسط بنیاد برکت به منظور حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در لرستان خبرداد و اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند طرح خود را که نباید کمتر از 2 میلیارد تومان باشد، با توجه به ظرفیت و نیازی که دارند، نسبت به جذب این اعتبارات استفاده کنند.

وی افزود: ادارات می‌توانند از تسهیلات بنیاد برکت در اجرای طرح‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی در راستای اشتغالزایی و حمایت از تولید استفاده کنند.

فرماندار پلدختر گفت: بنیاد برکت 45 درصد اعتبار را تضمین می‌کند و پس از بهره‌برداری طرح 45 درصد اعتبار را که فاقد سود بانکی است، می‌توانند یک‌جا و یا به صورت اقساط خریداری کنند و خود مالک طرح شوند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهترین و پاک ترین فرماندار لرستان ………………………………………………………………………………………………………….اگه لرستان فرماندار هاش این طور بواروپا می شد//

[پاسخ]

خ.ب پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۹ دی , ۱۳۹۲ ۱۸:۱۱:

سلام بر خوبان.ودورودبر فرماندار عزیز وپاک شهرستان پلدختر…

[پاسخ]

خودم نیوز در گفته :

انقدر ادم خوبی که علاوه بر مردم پلدختر به فکر کل استانه-

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :