کد خبر : 41822
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,378 بازدید

دکتر ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد

  به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛  با ابلاغ دکتر سید حسن هاشمی وزیر فرهیخته و محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی دکتر کوروش ساکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان منصوب شد. دکتر ساکی دارای سابقه ی ریاست دانشگاه های علوم پزشکی استان های آذربایجان غربی و ایلام می باشد ، گفته می شود ایشان […]

80969084-5369379
 
به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛  با ابلاغ دکتر سید حسن هاشمی وزیر فرهیخته و محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی دکتر کوروش ساکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان منصوب شد.

دکتر ساکی دارای سابقه ی ریاست دانشگاه های علوم پزشکی استان های آذربایجان غربی و ایلام می باشد ، گفته می شود ایشان از نیروهای  اصلاح طلب  است و ظاهراً نمایندگان استان با انتصاب او مخالفت کرده بودند.

متن این حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای دکتر کوروش ساکی

عضو محترم هیأت علمی دانشگاه

با سلام و احترام؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخشهای حوزه ماموریت خود اقدامات زیر را انجام دهید:

۱-تامین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم بویژه محرومین و نیازمندان.

۲- ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی.

۳- صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی.

۴- عملیاتی نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم.

۵- توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود.

۶- توجه به امر اعتدال، توانمندی وشایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه‌ سلامت.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

 

 دکتر سید حسن هاشمی

 وزیــر

توضیح اینکه دکتر کوروش ساکی متخصص روانپزشکی با مرتبه علمی استادیاری است که پیش از این ۵/۵ سال( از دی ۸۴ تا خرداد ۹۰) ریاست بر دانشگاه علوم پزشکی ایلام و پس از آن هم از شهریور ماه سال ۹۰ تا به امروز ریاست بر دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را در کارنامه درخشان خود تجربه نموده است و مشی اعتدالی و به دور از حاشیه ایشان در دو استان حساس مرزی ایلام وآذربایجان غربی موجب شده که خدمات شایان توجه و عملکرد مطلوب وی مورد وثوق و رضایت مسئولین ارشدوزارت بهداشت ،مسئولین ارشد استانی و نمایندگان محترم مردم شریف دو استان مذکور در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
پیش از این مسئولیت سرپرستی  دانشگاه علوم پزشکی  بر عهده امیدعلی پاپی بود که انتصاب وی با اعتراضاتی مواجه بود.
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :