کد خبر : 41822
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,493 بازدید

دکتر ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان شد

  به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛  با ابلاغ دكتر سيد حسن هاشمي وزير فرهيخته و محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي دكتر كوروش ساكي به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد. دکتر ساکی دارای سابقه ی ریاست دانشگاه های علوم پزشکی استان های آذربایجان غربی و ایلام می باشد ، گفته می شود ایشان […]

80969084-5369379
 
به گزارش اختصاصی میرملاس نیوز ؛  با ابلاغ دكتر سيد حسن هاشمي وزير فرهيخته و محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي دكتر كوروش ساكي به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد.

دکتر ساکی دارای سابقه ی ریاست دانشگاه های علوم پزشکی استان های آذربایجان غربی و ایلام می باشد ، گفته می شود ایشان از نیروهای  اصلاح طلب  است و ظاهراً نمایندگان استان با انتصاب او مخالفت کرده بودند.

متن این حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای دکتر كوروش ساكي

عضو محترم هيأت علمي دانشگاه

با سلام و احترام؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخشهای حوزه ماموریت خود اقدامات زیر را انجام دهید:

1-تامین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم بویژه محرومین و نیازمندان.

2- ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی.

3- صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی.

4- عملیاتی نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت يازدهم.

5- توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود.

6- توجه به امر اعتدال، توانمندي وشایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه‌ سلامت.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظايف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

 

 دكتر سيد حسن هاشمي

 وزيــر

توضيح اينكه دكتر كوروش ساكي متخصص روانپزشكي با مرتبه علمي استادياري است كه پيش از اين 5/5 سال( از دي 84 تا خرداد 90) رياست بر دانشگاه علوم پزشكي ايلام و پس از آن هم از شهریور ماه سال 90 تا به امروز رياست بر دانشگاه علوم پزشكي اروميه را در كارنامه درخشان خود تجربه نموده است و مشي اعتدالي و به دور از حاشيه ايشان در دو استان حساس مرزي ايلام وآذربايجان غربي موجب شده كه خدمات شايان توجه و عملكرد مطلوب وي مورد وثوق و رضايت مسئولين ارشدوزارت بهداشت ،مسئولين ارشد استاني و نمايندگان محترم مردم شريف دو استان مذكور در مجلس شوراي اسلامي قرار گيرد.
پیش از این مسئوليت سرپرستي  دانشگاه علوم پزشکی  بر عهده امیدعلی پاپی بود که انتصاب وی با اعتراضاتی مواجه بود.
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :