کد خبر : 41847
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 193 بازدید

سردار قنبری مطرح کرد؛ 136 کیلوگرم تریاک در لرستان کشف شد/ برنج هایی که بوی مواد مخدر می داد

  فرمانده انتظامی استان لرستان از کشف 136 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان الیگودرز با اقدامات اطلاعاتی از ورود یک […]

 

فرمانده انتظامی استان لرستان از کشف 136 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان الیگودرز با اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله مواد مخدر به استان مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران موفق شدند یک دستگاه تریلی متعلق به سوداگران مرگ را در ایست بازرسی “خمه” الیگودرز شناسایی و متوقف کنند افزود: در بازرسی انجام شده از خودرو و استفاده از سگ های مواد یاب مقدار 88 کیلو گرم تریاک کشف و یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: این متهمان مواد مخدر کشف شده را از استان اصفهان حمل و برای توزیع در شهرستان خرم آباد بارگیری کرده بودند.

سردار قنبری ادامه داد: همچنین در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه یک باند مافیای ترانزیت مواد مخدر با استفاده از شگردهای مختلف اقدام به انتقال مواد مخدر به استان لرستان می کرد با بررسی همه جوانب و حدود دو ماه کار اطلاعاتی عناصر اصلی آن شناسایی شد.

وی ادامه داد: در این راستا دو اکیپ از عوامل مجرب به بزرگراه خرم آباد – پل زال اعزام و پس از کنترل خودروهای عبوری یک تریلر حاوی بار برنج را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه با دستگیری راننده و سرنشینان خودرو مقدار 50 کیلو گرم تریاک که داخل کیسه های برنج به طور ماهرانه جاسازی شده بود کشف شد عنوان کرد: در عملیات دیگری نیز یک دستگاه خودرو اسکورت این محموله متوقف و راننده و سرنشینان آن دستگیر شدند.

سردار قنبری با بیان اینکه چهار متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند افزود: موفقیتهای پلیس در این کشفیات مرهون همکاری مردم با پلیس و جدیت در برخورد قانونی دادگستری و قضات با قاچاقچیان مواد مخدر است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :