کد خبر : 41851
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 69 بازدید

113 تن انواع مواد پتروشیمی خارج از شبکه در خرم آباد کشف شد

  معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از کشف و ضبط 113 تن انواع مواد پتروشیمی خارج از شبکه از یک کارخانه تولیدی در خرم آباد خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، یوسف مرادی افزود: درپی بازرسی از کارخانه های تولیدی استان ، این کارخانه تولید […]

 

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از کشف و ضبط 113 تن انواع مواد پتروشیمی خارج از شبکه از یک کارخانه تولیدی در خرم آباد خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، یوسف مرادی افزود: درپی بازرسی از کارخانه های تولیدی استان ، این کارخانه تولید ظروف پلاستیکی که اقدام به عرضه خارج از شبکه مواد اولیه خود کرده بود شناسایی شد.

وی گفت: به همین منظور پرونده تخلفاتی این واحد به ارزش پنج میلیارد و 242 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

مرادی اظهار داشت: مردم نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی استان از قبیل کم فروشی، گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه، عدم ارایه فاکتور و یا درج قیمت مراتب را با شماره 124 درمیان بگذارند.

وی تصریح کرد: ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان نسبت به پیگیری گزارشات و شکایات مردمی اقدام و با متخلفان برخورد خواهد کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :