کد خبر : 41906
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 495 بازدید

مشاور استاندار لرستان در امور اقوام منصوب شد

طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند ،مشاور استاندار لرستان در امور اقوام ، معرفی و منصوب شد. به گزارش میرملاس نیوز، طی حکمی از سوی استاندار لرستان، “شجاع دریکوند” به عنوان مشاور استاندار در امور اقوام معرفی و منصوب شد. در حکم صادره از سوي استاندار لرستان آمده است: جناب آقای “شجاع دریکوند” سلام علیکم […]

طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند ،مشاور استاندار لرستان در امور اقوام ، معرفی و منصوب شد.

به گزارش میرملاس نیوز، طی حکمی از سوی استاندار لرستان، “شجاع دریکوند” به عنوان مشاور استاندار در امور اقوام معرفی و منصوب شد.

در حکم صادره از سوي استاندار لرستان آمده است:

جناب آقای “شجاع دریکوند”

سلام علیکم

نظر به مراتب شایستگی و تعهد و سوابق ارزشمند خدمتی به موجب این حکم جناب‌عالی را به عنوان مشاور استاندار در امور اقوام منصوب می‎نمایم.

انتظار دارد ضمن برنامه‎ریزی و با جدیت و تلاش مضاعف و بهره‎گیری از همه ظرفیت‎های ممکن، مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی اقوام استان را تا حصول نتیجه پی‌گیری نمایند.

توفیق شما را در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت مقام معظم رهبری و برنامه‎های دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‎نمایم.”

از جمله مسئولیت‎های قبلی شجاع دریکوند، فرماندار خرم‎آباد، فرماندار پاوه و اورامانات، فرماندار اندیمشک، مشاور استاندار خوزستان و مدیر کل دفتر برنامه‎ریزی و امور اقتصادی استانداری لرستان  بوده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسینی در گفته :

این پست جدید در چارت سازمانی تعریف شده

[پاسخ]

علی در گفته :

ایشان فرد بسیار با تجربه و کاردانی است. امیدوارم استاندار محترم لرستان بیش از این از وجودشان استفاده کند، این به نفع همه است.

[پاسخ]

حسین در گفته :

کاردان بودن یا نبودنش بعدا معلوم میشه به قول بچه ها جوحه رو آخر پاییز میشمرن!

[پاسخ]

م ف لرستانی/تهران در گفته :

به چند دلیل این حکم نابجاست
1. تمام لرستان یک قوم هستند
2. مذهب سراسر لرستان شیعه است
3. وحدت مردم در سایه کلمه لر است
4. مردم لرستان تنها مردمی هستند که هیچ گونه تعلق خاطری به خارج از مرزهای ایران اسلامی ندارد، و همیشه در تحکیم وحدت ملی ایران اسلامی و پایگاه نظام بوده اند
اما معایب این حکم چندتا است که به دلیل اینکه نمی خواهم رسانه ای شوند از گفتن معذوریم

[پاسخ]

نا شناس در گفته :

باور کنید آدم درستی است شجاع دریکوند ایشالا که موفق باشید

[پاسخ]

در پاسخ به آقا حسین! ایشان چند دهه نه چند پاییز، امتحان خود را پس داده، این پاییز که چیزی نیست عزیز دل برادر. حتما سوابق ایشان را ببین: http://shoja-derikvand.blogfa.com

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :