کد خبر : 41964
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

تنها یک گام دیگر تا برخاستن لورا/آیا لورا بر می خیزد؟

دکتر معالج پلنگ زخمی سزار از موفقیت‎آمیز بودن نتیجه عمل جراحی بر روی این گونه در معرض انقراض خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا،ایمان معماریان، درباره نتیجه عمل جراحی که بر روی لورا، پلنگ زخمی سزار صورت گرفته، بیان کرد: این عمل موفقیت‎آمیز بوده و فشار از روی مهره‎های ستون فقرات […]

دکتر معالج پلنگ زخمی سزار از موفقیت‎آمیز بودن نتیجه عمل جراحی بر روی این گونه در معرض انقراض خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا،ایمان معماریان، درباره نتیجه عمل جراحی که بر روی لورا، پلنگ زخمی سزار صورت گرفته، بیان کرد: این عمل موفقیت‎آمیز بوده و فشار از روی مهره‎های ستون فقرات برداشته شده است.

وی اضافه کرد: وضعیت عمومی پلنگ مساعد بوده اما برای بهبود کامل آن باید عمل دیگری صورت گیرد که نتیجه قطعی آن چند هفته آینده معلوم می‎شود.

دکتر معماریان ادامه داد: در قسمت استخوان آسیب‎دیده، نخاع تغییر شکل پیدا کرده بود که با این عمل ضایعه به وجود آمده برطرف شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند كوهدشت در گفته :

درود بر شرف همه ي كسانيكه براي پاسداري و حفاظت از محيط زيست گام مثبت برمي دارند. شهر كوهدشت گونه هاي جانوري وگياهي بسيار را در دل طبيعت زيباي خود داشته كه هم اكنون يا به كلي از ميان رفته اند ويا بسيار كم ياب شده اند. به اميد اينكه چاره اي هم براي درختان بلوط اين كهن ديار انديشيده شودو …!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :