کد خبر : 42065
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 484 بازدید

دکتر ساکی : استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی در حوزه سلامت لرستان ضروری است / نمایندگان آذرباییجان غربی از من چیزی نخواستند

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان گفت: استفاده از پتانسیلهای بخش خصوصی در حوزه سلامت لرستان ضروری است مهر:  کوروش ساکی ظهر چهار شنبه در مراسم تودیع رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی لرستان و معارفه خود با تاکید بر ضرورت وجود فضای وحدت و همدلی در بین دستگاههای […]

0-(34)

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان گفت: استفاده از پتانسیلهای بخش خصوصی در حوزه سلامت لرستان ضروری است

مهر:  کوروش ساکی ظهر چهار شنبه در مراسم تودیع رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی لرستان و معارفه خود با تاکید بر ضرورت وجود فضای وحدت و همدلی در بین دستگاههای اجرایی استان به خصوص دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: در غیر این صورت روز به روز مشکلات استان افزون تر خواهد شد.

وی با تاکید بر کنار گذاشتن منیت ها از سوی مسئولان و مدیران استان عنوان کرد: باید خدمت به مردم همواره ملاک و مد نظر مدیران و مسئولان استان قرار گیرد.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان با تاکید بر اینکه وجود مسائل حاشیه ای موجب عقب ماندگی استان لرستان خواهد شد افزود: به طور حتم وجود روحیه خدمت در میان مدیران دستگاههای اجرایی در توسعه و پیشرفت استان تاثیر گذار خواهد بود.

ساکی با تاکید بر ضرورت استفاده از پتانسیلهای بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان استان عنوان کرد: به طور حتم با تلفیق پتانسیلها و منابع بخش خصوصی و دولتی در قالب چارچوبهای مشخص می توان منشا خیر و خدمات در حوزه سلامت استان باشیم.

وی با تاکید بر اینکه حوزه سلامت یک حوزه حیاتی و بسیار مهم در کشور محسوب می شود عنوان کرد: همه باید کمک کنیم که این حوزه در استان لرستان نیز ارتقا یابد.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان با تاکید بر ورود بخش خصوصی به این حوزه افزود: به طور حتم اگر کل اعتبارات فروش نفت را در این حوزه هزینه کنیم باز هم کم است پس باید زمینه حضور بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان نیز فراهم شود.

ساکی با تاکید بر اینکه استان لرستان در مقایسه با کل کشور به لحاظ امکانات بهداشتی و درمانی دارای مشکلات بیشتری است افزود: به طور حتم استفاده از خیران سلامت در استان می تواند بخش زیادی از این مشکلات را برطرف کند.

ایشان در پایان ضمن ابراز احترام به نمایندگان استان خاطر نشان کرد که در طول خدمتش در استان آذرباییجان غربی هیچ کدام از 12 نماینده ی مردم آن استان از وی درخواستی برای انتصاب مدیران و دخالتی در امور دانشگاه نداشته اند .

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

انشالله ایشان بادقت وهوشیاری که دارند معاونین توانا ومیانه رو ومردم دوستی را انتخاب کنند که به دور از تند روی ولجبازی به این مردم خدمت نمایند.

[پاسخ]

دوستارانت در نور آباد دلفان در گفته :

شیر مادر حلالت ورای مردم در 24خرداد پشتیباند برای دومین بار تبریک به خاطر جسارت سخن گفتند انشاله در تغییر وتحول مدیریتی شهرستانها محروم خصوصا” نورآباد فراموش نشود.

[پاسخ]

کارمند بیمارستان در گفته :

با سلام خدمت جناب آقای دکتر ساکی
باید عرض کنم تشخیص ایشان کاملا درست می باشد بطوریکه مسائل حاشیه ای در دانشگاه علوم پزشکی تا کنون راس کار را در دست گرفته و بهداشت و درمان را به حاشیه رانده است و البته سود خیلی ها در این بوده نمونه بارز آن شبکه بهداشت و درمان کوهدشت که بیمارستان و مرکز بهداشت آن چندسال است بدون سرپرست مانده بیمارستان آن بدون متخصص و وسائل ضروری است کارمندهای باتجربه بهداشت بدون انگیزه و در عوض یک هیت کاملا راضی اند کافیست تفاوتهای مزایا کاری در این شهرستان بررسی شود.

[پاسخ]

گراوند در گفته :

آقای دکتر ساکی در سالهای گذشته دانشگاه به دست نمایندگان ویران شده است.

[پاسخ]

هیئت علمی دانشگاه در گفته :

با تبریک خدمت جناب آقای دکتر ساکی
امیدوارم در انتخاب روسای دانشگاه ها مانند گذشته، وابستگی های سیاسی و ظاهرفریبی افراد مد نظر قرار نگیرد و انتخاب آنان بر اساس صلاحیت علمی و توانایی های مدیریتی صورت گیرد. تا بتوان ار توان نیروهای متخصص که بهترین سرمایه های یک سازمان است استفاده بهینه نمود. زیرا روسای بعضی از دانشکده ها و استفاده از سیستم های نظارتی پلیسی برای اعضای هیئت علمی متاسفانه تنها موجب از دست دادن انگیزه اعضای هیئت علمی شده ااست، که قطعا به ضرر دانشگاه و دانشجو خواهد بود.
باتشکر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :