کد خبر : 42188
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 165 بازدید

140 روستای کوهدشت با کمبود آب مواجه‌اند

  مدیر امور آبفار کوهدشت از وجود مشکل کمبود آب شرب در ۱۴۰روستای این شهرستان خبر داد.  به گزارش میرملاس نیوز؛ یوسفوند  تصریح کرد: از مجموع ۲۹۷ روستای موجود در این شهرستان تنها ۱۵۰ روستا تحت پوشش خدمات این شرکت قرار داشته که از این تعداد نیز ۱۴۰ روستا با مشکل مواجه هستند.  ‌وی گفت: […]

_MG_0216

 

مدیر امور آبفار کوهدشت از وجود مشکل کمبود آب شرب در ۱۴۰روستای این شهرستان خبر داد.

 به گزارش میرملاس نیوز؛ یوسفوند  تصریح کرد: از مجموع ۲۹۷ روستای موجود در این شهرستان تنها ۱۵۰ روستا تحت پوشش خدمات این شرکت قرار داشته که از این تعداد نیز ۱۴۰ روستا با مشکل مواجه هستند.

 ‌وی گفت: برای رفع مشکل کم آبی در روستاهای این شهرستان اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال نیاز است و این در حالی است که بالغ بر 20 میلیارد ریال دیون و بدهی سال‎های گذشته وجود دارد.

 مهندس یوسفوند اضافه کرد: در حال حاضر ۴۸ حلقه چاه برای تامین آب شرب روستاهای منطقه مورد استفاده قرار می‎گیرد که از این تعداد ۸ حلقه خشک شده‎اند.

 این مقام مسئول با اشاره به کاهش نزولات آسمانی و خشکسالی‎های اخیر اظهار کرد: در حال حاضر ۱۸حلقه از چاه‎های موجود در شهرستان با کم‎آبی ‌یا ریزش مواجه شده‎اند که برای رفع مشکل کم‎آبی نیازمند حفر ۱۷حلقه چاه جدید در منطقه هستیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :