کد خبر : 42194
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 119 بازدید

توزیع 300میلیون ریال بن کارت خرید کالا بین کودکان زیر 6 سال کوهدشت

  رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت از توزیع 300میلیون ریال بن کارت خرید کالا بین کودکان زیر 6 سال دچار سوء تغذیه در آذرماه امسال در شهرستان کوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز ، علی‌مردان امرایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از توزیع 300میلیون ریال بن کارت خرید کالا بین کودکان زیر 6 سال دچار […]

2014_01_11_13_13_36_96298

 

رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت از توزیع 300میلیون ریال بن کارت خرید کالا بین کودکان زیر 6 سال دچار سوء تغذیه در آذرماه امسال در شهرستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز ، علی‌مردان امرایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از توزیع 300میلیون ریال بن کارت خرید کالا بین کودکان زیر 6 سال دچار سوء تغذیه در آذر امسال در شهرستان کوهدشت خبر داد و اظهار داشت: این کودکان از  نظر رشد وضعیت نامطلوبی دارند و با معرفی شبکه بهداشت به این نهاد از این نوع خدمت کمیته امداد امام(ره) برخوردار می‌شوند.

امرایی با بیان اینکه در حال حاضر 300 کودک زیر 6 سال در سطح شهرستان از این بن کارت‌های خرید بهره‌مند هستند، تصریح کرد: ضمن جلسات مکرر با شبکه بهداشت و استقرار این شبکه در مناطق محروم شهرستان 150 کودک دیگر نیز جهت دریافت بن کارت خرید در لیست کودکان بهره‌مند از این خدمت امداد قرار می‌گیرند.

وی در ادامه این خدمت کمیته امداد را گامی در جهت رفع فقر و محرومت و کمک به وضعیت معیشتی کودکان خانواده‌های کم درآمد و ضعیف عنوان کرد.

مدیر کمیته امداد شهرستان کوهدشت در ادامه سخنان خود با اشاره به اقدامات دیگر این نهاد در راستای رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمانی جامعه هدف این نهاد، اذعان داشت: همچنین در آذر ماه امسال بیش از 192 میلیون ریال در قالب خدمات درمانی ویژه برای مددجویان این نهاد در شهرستان کوهدشت هزینه شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :