کد خبر : 42200
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 136 بازدید

شرکت گاز لرستان به 380 هزار مشترک خدمات ارائه می کند

  سرپرست شرکت گاز استان لرستان از ارائه خدمات به 380 هزار مشترک گاز در این استان خبر داد. حشمت الله شمس خرم آبادی در گفتگو با مهر اظهار داشت: هم اکنون شرکت گاز استان لرستان به بیش از 380 هزار مشترک گاز در این استان خدمات ارائه می کند. وی با اشاره به تعداد […]

IMG12013022

 

سرپرست شرکت گاز استان لرستان از ارائه خدمات به 380 هزار مشترک گاز در این استان خبر داد.

حشمت الله شمس خرم آبادی در گفتگو با مهر اظهار داشت: هم اکنون شرکت گاز استان لرستان به بیش از 380 هزار مشترک گاز در این استان خدمات ارائه می کند.

وی با اشاره به تعداد شهرهای گاز رسانی شده در لرستان عنوان کرد: هم اکنون 20 شهر استان لرستان از نعمت گاز بهره مند هستند.

سرپرست شرکت گاز استان لرستان با اشاره به اینکه همچنین پنج شهر دیگر لرستان در دست گاز رسانی هستند افزود: شهرهای سپیدشت، گراب، کوهنانی در حال گاز رسانی هستند.

شمس خرم آبادی همچنین از مطالعه گاز رسانی به شهرهای درب گنبد و شول آباد خبر داد.

وی با بیان اینکه فاز یک گاز رسانی به شهر سپیدشت به طول 50 کیلومتر در دست اجرا است عنوان کرد: از این میزان 30 کیلومتر عملیاتی شده است.

سرپرست شرکت گاز استان لرستان زمان بهره برداری از پروژه گازرسانی شهر سپیدت را در صورت تامین اعتبار پایان سال 93 عنوان کرد.

شمس خرم آبادی همچنین با اشاره به روند کار گاز رسانی به دو شهر گراب و کوهنانی کوهدشت نیز بیان داشت: مراحل نهایی این دو پروژه در حال انجام است و تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهند رسید.

وی همچنین به وضعیت گاز رسانی به پروژه های مسکن مهر استان اشاره کرد و گفت: تمام پروژه های مسکن مهر استان که  به بهره برداری رسیده اند به صورت 100 درصد گاز رسانی شده اند.

سرپرست شرکت گاز استان لرستان همچنین از گاز رسانی به همه شهرکهای صنعتی لرستان خبر داد و گفت: تنها شهرک صنعتی مرزیان گاز رسانی نشده که هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار برای گاز رسانی است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :