کد خبر : 42356
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 141 بازدید

مدیرکل هواشناسی لرستان: بارش برف و باران در لرستان آغاز شد

  مدیرکل اداره هواشناسی استان لرستان گفت: بارش برف و باران در سطح استان لرستان آغاز شده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ،نورالدین سپهوند اظهار داشت: از شب گذشته بارش باران و برف در بیشتر مناطق لرستان آغاز شده است. وی افزود: این بارش‌ها تا اواخر شنبه شب در لرستان ادامه دارد. مدیرکل […]

 

مدیرکل اداره هواشناسی استان لرستان گفت: بارش برف و باران در سطح استان لرستان آغاز شده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ،نورالدین سپهوند اظهار داشت: از شب گذشته بارش باران و برف در بیشتر مناطق لرستان آغاز شده است.

وی افزود: این بارش‌ها تا اواخر شنبه شب در لرستان ادامه دارد.

مدیرکل اداره هواشناسی استان لرستان گفت: در این زمان شاهد بارش برف و باران، وزش باد، رعد و برق، کاهش دما و مه صبحگاهی به خصوص در نیمه جنوبی استان هستیم.

سپهوند یادآور شد: تا اواخر امروز شنبه این ناپایداری در استان لرستان وجود دارد که پیامد این جو ناپایدار، بارش باران و در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش به صورت برف پیش‌بینی شده است.

مدیرکل اداره هواشناسی استان لرستان گفت: در مناطق جنوبی استان احتمال آب‌گرفتگی در معابر عمومی، اختلال در تردد جاده‌ها و در گردنه‌ها به صورت بارش برف دور از انتظار نیست.

این مسئول تصریح کرد: متوسط بارش باران طی سال زراعی در لرستان تاکنون 177 میلی‌متر بوده که این رقم نسبت به مشابه سال گذشته 7 درصد کاهش و نسبت به دوره آماری بلندمدت 7 درصد افزایش داشته است.

سپهوند خاطرنشان کرد: متوسط بارش لرستان در سال زراعی در بین استان‌های کشور رتبه چهاردهم کشور را به خود اختصاص داده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :