کد خبر : 42444
تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,589 بازدید

معاون اجرایی و هماهنگی هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان منصوب شد

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ در مراسمی و با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، بهروز دوستی به عنوان معاون اجرایی و هماهنگی دبیرخانه هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و علی دلفان به عنوان معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد معرفی شدند. جمالزاده رئیس دانشگاه […]

ax

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ در مراسمی و با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، بهروز دوستی به عنوان معاون اجرایی و هماهنگی دبیرخانه هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و علی دلفان به عنوان معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد معرفی شدند.

جمالزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در این جلسه با اشاره به این که تغییر مدیریت در هر مجموعه یک امر نسبی و تغییری مطلوب است که حرکتی رو به جلو را در مجموعه ایجاد کند، گفت: تغییر در مدیریت ها باعث استفاده از نیروی فکری و مدیریتی جدید است.

جمالزاده افزود: بر اساس آموزه های دینی و اخلاقی ما هر مسئولیت فرصتی مغتنم در راه خدمت بهتر و بیشتر به مردم است که باید در این راه اخلاق اسلامی و وجدان کاری را سرلوحه برنامه کاری خود قرار دهیم.

رئیس واحد خرم آباد با اشاره به تشکیل هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی در استان لرستان و انتخاب واحد خرم آباد به عنوان واحد مادر گفت:  از این پس مسئولیت ها بسیار سنگین تر و حساس تر از قبل و برای رسیدن به نقطه مطلوب تلاشی مضاعف لازم است.

در پایان این جلسه ضمن قدردانی از زحمات بهروز دوستی در دوران تصدی معاونت دانشجویی واحد خرم آباد طی حکمی علی دلفان به عنوان معاون جدید دانشجویی معرفی شد.

همچنین بهروز دوستی با حکم محمد علی رنجبر نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در لرستان، همدان و مرکزی به عنوان معاون اجرایی و هماهنگی دبیرخانه هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان منصوب و معرفی شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناصر رومیانی ارزانی در گفته :

با سلام
انتصاب شایسته دکتر بهروز دوستی بعنوان
معاون اجرایی و هماهنگی هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان را صمیمانه تبریک عرض می نماییم

از طرف جمعی از دانشجویان روستایی رومیانی شهرستان رومشگان

[پاسخ]

علي در گفته :

حقش بودكه بردارنش چونكه مشكلات دانشجويان كوهدشتي راحل نمي كردوسن وسالش به اين كار نمي اومد

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ دی , ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶:

بی انصافی علی جان ایشان به خاطر حمایت زیاد از کوهدشتی ها متهمند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ دی , ۱۳۹۲ ۱۳:۲۲:

حسادت نکن برادر جان

[پاسخ]

محمدی در گفته :

باسلام خدمت دکتر دوستی عزیز ،توفیق جنابعالی را در مسوٌلیت جدید از خداوند متعال خواهانم.

[پاسخ]

دوستی در گفته :

ضمن عرض تبریک خدمت جناب آقای دکتر دوستی
در پست جدید برای شما آرزوی موفقیت میکنم.

[پاسخ]

میلاد رومیانی در گفته :

با سلام
انتصاب بجا و شایسته دکتر بهروز دوستی به عنوان معاون اجرایی و هماهنگی هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان که با توجه به تجربیات و سوابق ایشان نشانی از شایسته سالاری می باشد را صمیمانه به جامعه علمی استان تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

[پاسخ]

تورج آزادبخت/سرویس سیاسی در گفته :

با سلام خدمت آقای دوستی
انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان معاون اجرایی و هماهنگی دبیرخانه هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان که از مدیران لایق، دلسوز و فهیم این مرز و بوم می باشید، چشم انداز روشنی فراسوی دانشگاه و همکاران دانشگاهی گشوده تا با اتکال به خداوند متعال و تلاش و مساعی گروهی راه را برای دستیابی به اهداف و ارتقا علمی این استان هموار نمایند. اینجانب ضمن تبریک انتصاب جنابعالی و آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای شما، امیدوارم مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقاء سطح علمی و دستیابی به اهداف در سالهای آتی به موفقیت های هرچه بیشتر دست یابد.

[پاسخ]

آرمين بازوند در گفته :

انتصاب برادر ارجمندم جناب آقاي دكتر بهروز دوستي را به جامعه ي فرهنگي و دانشگاهي شهرستان رومشگان تبريك عرض نموده و از خداوند منان براي ايشان آرزوي توفيق و سلامتي را خواهانم؛

[پاسخ]

مهدی امرائی در گفته :

با سلام موفقیت و سربلندی شمارا در سمت جدید آرزو مندم و تبریک عرض مینمایم

[پاسخ]

امرايي-تهران در گفته :

اين انتصاب را به جناب آقاي دكتر دوستي ومردم شريف رومشكان تبريك و تهنيت عرض مينمايم

[پاسخ]

ناصرالدين سوري - رومشكان در گفته :

با سلام ؛انتصاب حضرتعالي را در سمت جدید تبریک عرض نموده؛ بهروزي شما را از خداوند قادر متعال خواستاريم .

[پاسخ]

رسول امرایی در گفته :

با سلام و تهنیت ,بدون تردید و با شناخت و سابقه ای که از دکتر دوستی در دست است ,این انتصاب منشا خدمات ارزنده ای به دانشگاه ازاد اسلامی استان خواهد بود .دکتر عزیز !همواره موفق باشید .

[پاسخ]

حافظ امرايي امرايي در گفته :

انتصاب دكتر دوستي را در سمت جديد تبريك مي گوييم ايشان مردي توانمند و با سواد هستند انشاءالا كه با وجود ايشان تحولات آموزشي در دانشگاه ايجاد شود.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

انشالله موفق باشند

[پاسخ]

شهرداري رومشگان در گفته :

انتصاب شايسته دكتر دوستي را به عنوان معاون اجرايي دانشگاه آزاد اسلامي خرم آباد تبريك عرض مي نمائيم.

[پاسخ]

دهقانی در گفته :

با سلام و تبریک
بدون شک و با شناخت و سابقه ای که از جناب آقای علی دلفان میدانیم قطعا” انتصاب ایشان منشا خیر و خدمات ارزنده ای به دانشگاه ازاد اسلامی استان خواهد بود .همواره و در همه حال موفق و موید باشید

[پاسخ]

دانشگاهی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۳۰ دی , ۱۳۹۲ ۱۴:۴۲:

انتصاب برادر ارزشی دکتر بهروز دوستی را به عنوان معاونت اجرایی و هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تبریک می گوییم

[پاسخ]

زهرا امرایی در گفته :

با سلام
انتصاب شایسته شما را در سمت جدید تبریک عرض نموده و موفقت روز افزون برای شما آرزو دارم.

[پاسخ]

محمدجواد گراوند در گفته :

دکتر عزیز انتخاب وانتصاب جنابعالی را به عنوانمعاونت دانشگاه ازاد اسلامی خرم اباد تبریک عرض مینمایم امید است در پرتو عنایات خاصه الهی همواره موفق وموید باشید

[پاسخ]

علی مدد در گفته :

سلام دکتر عزیز توانی شما بیشتر از اینها بوده و هست. چاره ای نیست باید ساخت.به اوید موفقیت بیشتر….

[پاسخ]

علی مدد در گفته :

سلام دکتر عزیز توانایی شما بیشتر از اینها بوده وهست. چاره ای نیست باید ساخت.به امید موفقیت بیشتر….

[پاسخ]

امرایی از رومشگان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴:

اینا که گفتید یعنی چی بالاخره ترفیع گرفته یا تنزل کرده؟

[پاسخ]

کاظمی در گفته :

جناب آقای دوستی انتصاب شما در سمت جدید راتبریک وموفقیت شمارا از خداوند منان خواستاریم

[پاسخ]

بهزاد مجمدی در گفته :

جناب آقای دکتر دوستی انصاب شما به عنوان معاونت اجرای دانشگاه آزاد صمیمانه تبریک می گوییم و برای شما آروزی موفقیت و ارتقاء علمی را صمیمانه از خداوند خواهان و خواستارم استاد عزیزو همکار گرامی

[پاسخ]

حاج اکبر امرايى در گفته :

جناب اقاى دکتر حاج بهروز دوستى. انتصاب شايسته جنابعالى به عنوان معاونت اجرايى و عضو هيأت امنا دانشگاه هاى ازاد اسلامى استان لرستان .به جنابعالى که فردى شايسته،مدير و مدبر ميباشيد تبريک عرض نموده.توفيق سلامتى و موفقيت روز افزون براى خدمت به خطه استان لرستان از خداوند منان خواستارم.

[پاسخ]

پلي كلينيک شبانه روزى شفاء شهرستان چغابل رومشکان در گفته :

جناب اقاى دکتر حاج بهروز دوستى. عضو هيات علمى دانشگاه ازاد اسلامى استان لرستان.با سلام انتصاب جنابعالى به سمت معاونت اجرايى و عضو هيات امنا دانشگاه هاى ازاد اسلامى استان لرستان که به حق شايستگى شما را مي طلبيد تبريک عرض نموده. ارزوى سلامتى و موفقيت شما را که چهره اى علمى براى کشور و استان لرستان ميباشيد از خداوند منان خواستاريم.

[پاسخ]

امین کلانتری در گفته :

سلام دکتر جان مجدد تبریک میگم خدمت شما

[پاسخ]

بهروز دوستی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۸ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۷:۳۴:

از همه دوستان و عزیزان علی الخصوص جناب آقای آزادبخت دبیر محترم سرویس سیاسی رسانه پرمخاطب و وزین میرملاس که بنده حقیر را مورد لطف و عنایت خویش قرار دادند صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم با یاری خداوند متعال و همیاری همه اساتید فرهیخته بتوانم قدمی هرچند کوچک در راستای اعتلای آموزش عالی استان و نظام شکوهمند جمهوری اسلامی بردارم. دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با دارا بودن15 واحد، پردیس علوم و تحقیقات و مرکز ، بیش از 42 هزار دانشجو، 1964 عضو هیات علمی و استاد مدعو، 700 کارمند، بیش از 6 میلیون متر مربع زمین، بیش از 300 هزار متر مربع ساختمان و بیش از 300 هزار جلد کتاب یکی از ظرفیتهای بزرگ استان لرستان در مسیر توسعه همه جانبه می باشد که امیدوارم با همدلی و همراهی همه دوستان عزیز این مهم محقق گردد.
با تشکر بهروز دوستی

[پاسخ]

هدایت امرایی و پروین پادروند در گفته :

جناب آقای دکتر بهروز دوستی
انتصاب شایسته و بحق جنابعالی را بعنوان معاون اجرایی و هماهنگی هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان را تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش و همت مضاعف در آبادانی و ارتقای علمی هرچه بیشتر دانشگاه های استان لرستان موفق باشید.

[پاسخ]

فرهاد امرایی در گفته :

جناب آ قای دکتر دوستی
انتصاب شایسته شما را به سمت معاون اجرایی و هماهنگی هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان به جامعه علمی و دانشگاهی استان لرستان تبریک عرض می کنم و توفیقات روز افزون را از خداوند متعال برایتان آرزومندم.

[پاسخ]

امین امرایی در گفته :

با سلام انتصاب شایسته شما را به عنوان معاون جرایی و هماهنگی هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان تبریک عرض نموده و امیدوارم که در تمام مراحل زندگی پیروز و سربلند باشید

[پاسخ]

علی امرایی(هدایت) در گفته :

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک گفته و از خداوند منان توفق روز افزون را برایتان آرزومندم

[پاسخ]

مهدی رفتاری در گفته :

دوست عزیز جناب آقای دکتر دوستی
اگرچه از دیدن روی ماهتان مدتی است که محرومم اما از شنیدن خبر ارتقای جنابعای بسیار شاد شدم . شکی نیست که در سایه ایزد منان همچون مسولیت های پیشین سربلند و پیروز خواهید شد .

[پاسخ]

احمد امرایی در گفته :

جناب آقای دکتر بهروز دوستی
انتصاب شایسته و بحق جنابعالی را بعنوان معاون اجرایی و هماهنگی هیأت امنای دانشگاه آزاد لرستان را تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش و همت مضاعف در آبادانی و ارتقای علمی هرچه بیشتر دانشگاه های استان لرستان موفق باشید.

[پاسخ]

سجاد بادپروا در گفته :

با سلام
خدمت برادر عزیزم جناب آقای دکتر دوستی
انتصاب شایسته و بحق جنابعالی به عنوان معاون اجرایی و هماهنگی دبیرخانه هیأت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان را صمیمانه تبریک می گوییم و برای شما آروزی موفقیت و ارتقاء علمی را صمیمانه از خداوند خواهان و خواستارم

[پاسخ]

شیرمحمدی در گفته :

خدمت برادر عزیزم جناب آقای دکتر دوستی انتصاب شایسته شما را در سمت جدید تبریک عرض نموده و موفقت روز افزون برای شما آرزو دارم.

[پاسخ]

محمد مهدی دوستی در گفته :

مبارک

[پاسخ]

فاطمه دوستی در گفته :

پدر عزیزم مبارک

[پاسخ]

فاطمه و محمدمهدی دوستی در گفته :

از طرف دو قلو های بابا

مباک باشه پدر عزیزم

[پاسخ]

سبزی رومیانی در گفته :

برادر بسیجی جناب اقای دکتر دوستی انتصابر شایسته شما در این سمت تبریک گفته و موفقیت جنابعالی را در تمام عرصه های زندگی از خدای منالن خواستارم . با ولایت پایدار و پیروز باشی …

[پاسخ]

رومیانی بازوند در گفته :

جناب اقای دکتر دوستی انتصاب شایسته جنابعالی را در سمت جدید تبریک عرض مینمایم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

انشاالله‏ ‏موفق‏ ‏باشين‏ ‏

[پاسخ]

خانم ندا صيدي چگني از خرم اباد در گفته :

با سلام خدمت استاد ارجمندم جناب اقاي دكتر بهروز دوستي انتصاب شايسته و به حق جنابعالي به عنوان معاون اجرايي و هماهنگي دبيرخانه هيات امناي استاني دانشگاه ازاد اسلامي لرستان را صميمانه تبريك مي گوييم و براي شما ارزوي موفقيت و ارتقاء علمي را صميمانه از خداوند خواهان و خواستارم.
با تشكر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :