کد خبر : 4252
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 134 بازدید

فرماندار مرکز لرستان:با هرگونه بی قانونی در جریان برگزاری انتخابات به شدت برخورد می شود

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ فرماندار مرکز لرستان گفت: در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از بروز هرگونه تخلف و عمل مغایر با قانون در سطح شعب اخذ رای به شكلی قاطعانه و قانونی جلوگیری و با افراد خاطی نیز بر مبنای قانون برخورد می شود. مرتضی ولی پوری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ فرماندار مرکز لرستان گفت: در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از بروز هرگونه تخلف و عمل مغایر با قانون در سطح شعب اخذ رای به شكلی قاطعانه و قانونی جلوگیری و با افراد خاطی نیز بر مبنای قانون برخورد می شود.

مرتضی ولی پوری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران خبرگزاری ها، افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شكوه دراین حوزه اندیشیده شده و شرایط لازم برای برگزاری این رویداد مهم سیاسی ، اجتماعی در شهرستان فراهم شده است.

وی تصریح كرد: برخی مشكلات موجود در روند برگزاری انتخابات نیز به خوبی شناسایی و مورد توجه قرار گرفته و در این مرحله از انتخابات، كمترین مشكلی در جریان برگزاری وجود نخواهد داشت.

وی اظهار داشت: برای جمع آوری آرا مردم خرم آباد 150 شعبه ثابت و 107 شعبه سیار درنظر گرفته شده كه افراد می توانند از این طریق دراین انتخابات شركت كنند.

وی همچنین از كاندیداها و طرفداران آنها خواست با رعایت قانون و اصول اخلاقی از هرگونه تبلیغات غیر قانونی، تخریب و سیاه نمایی در جامعه پرهیز كنند.

‘ابراهیم آقا محمدی’ و ‘محمدرضا ملكشاهی راد ‘ برای كسب دومین كرسی نمایندگی شهرستان های خرم آباد و چگنی در مرحله دوم انتخابات مجلس با یكدیگر رقابت می كنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمد - بيرانوند در گفته :

قانون………………..خنده خنده مردم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :