کد خبر : 42545
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 436 بازدید

سهمیه بنزین امشب در کارت‌های سوخت/سه سناریوی برای بنزین

سهمیه ۶۰ لیتری بنزین بهمن‌ماه، امشب در کارت‌های سوخت شارژ می‌شود. به گزارش lمیرملاس نیوز به نقل از فارس، ساعت 24 امشب سی ام دی ماه سهمیه 60 لیتری سوخت خودروها در کارت های سوخت واریز می شود. براساس این گزارش قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای 400 تومان و مانند گذشته بدون تغییر و […]

سهمیه ۶۰ لیتری بنزین بهمن‌ماه، امشب در کارت‌های سوخت شارژ می‌شود.

به گزارش lمیرملاس نیوز به نقل از فارس، ساعت 24 امشب سی ام دی ماه سهمیه 60 لیتری سوخت خودروها در کارت های سوخت واریز می شود.

براساس این گزارش قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای 400 تومان و مانند گذشته بدون تغییر و همچنین قیمت هر لیتر بنزین آزاد معمولی نیز 700 تومان است.

این گزارش اضافه می کند قیمت هر لیتر بنزین سوپر سهمیه ای نیز 500 تومان و قیمت هر لیتر بنزین آزاد سوپر نیز 800 تومان است.

براساس این گزارش یک منبع آگاه اخیرا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از افزایش قیمت بنزین آزاد به حدود 1200 تومان تا دوماه آینده خبرداده و اعلام کرده بود تا آن موقع قیمت بنزین بدون تغییر است و از طرفی نیز قیمت هر لیتر بنزین سهمیه بندی نیز اگرچه مخالفانی دارد اما به حدود 700 تومان می رسد.

مجتبی شفیعی صبح امروز نیز از سه سناریوی ارائه شده از سوی ستاد مدیریت مصرف سوخت برای اجرای گام دوم قانون هدفمند کردن یارانه ها خبرداد و اعلام کرد سناریوی اول بدون افزایش قیمت و تنها تغییر در سهمیه و سناریوی دوم با افزایش قیمت بنزین به 1100 تومان و سناریوی سوم با افزایش قیمت بنزین به 1800 تومان ارائه شده است، اما درنهایت تصمیم گیری در این مورد در اختیار دولت است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رحیمی در گفته :

واقعاً بنزین 1800تومانی یعنی یک کودتا و یعنی قتل عام مردم بدبخت.
امیدواریم به حقیقت نپیوندد

[پاسخ]

بی کس در گفته :

مصیبت مصیبت مصیبت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :