کد خبر : 42585
تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 124 بازدید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان: تعهد بیمه محصولات کشاورزی استان تاکنون ۳۷ هزار هکتار است

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: تعهد بیمه محصولات کشاورزی استان تاکنون ۳۷ هزار هکتار است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مهندس غضنفری بیان کرد: از ۲۵۸ هزار و ۸۰۰ هکتار سطح تعهد بیمه محصولات کشاورزی استان، تاکنون ۳۷ هزار هکتار انجام گرفته است. وی اضافه کرد: گندم یکی از محصولات استراتژیک […]

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: تعهد بیمه محصولات کشاورزی استان تاکنون ۳۷ هزار هکتار است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مهندس غضنفری بیان کرد: از ۲۵۸ هزار و ۸۰۰ هکتار سطح تعهد بیمه محصولات کشاورزی استان، تاکنون ۳۷ هزار هکتار انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: گندم یکی از محصولات استراتژیک در کشور ماست و در این رابطه می‎بایست سازمان بر مراحل کاشت، داشت و برداشت این محصول نظارت کافی داشته باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر توجه به کشت و تأمین به موقع نهاده‎ها از جمله بذور مناسب، اصلاح شده و کود و بیمه محصولات از کشاورزان هم استانی خواست با توجه به مدت باقی‎مانده نسبت به بیمه محصولات خود نهایت همکاری را داشته باشند زیرا در صورت بروز هرگونه خسارت تنها منبع پرداخت خسارت شرکت‎های بیمه‎گر هستند.

غضنفری تاکید کرد: کشاورزان هم استانی تا پایان ماه‎جاری جهت بیمه محصولات زراعی و تا ۱۵ بهمن ماه جهت باغات خود فرصت دارند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :