کد خبر : 42585
تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 125 بازدید

رئيس سازمان جهاد كشاورزي لرستان: تعهد بيمه محصولات كشاورزي استان تاكنون 37 هزار هكتار است

  رئيس سازمان جهاد كشاورزي لرستان گفت: تعهد بيمه محصولات كشاورزي استان تاكنون 37 هزار هكتار است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مهندس غضنفري بیان کرد: از 258 هزار و 800 هكتار سطح تعهد بيمه محصولات كشاورزي استان، تاكنون 37 هزار هكتار انجام گرفته است. وی اضافه کرد: گندم يكي از محصولات استراتژيك […]

 

رئيس سازمان جهاد كشاورزي لرستان گفت: تعهد بيمه محصولات كشاورزي استان تاكنون 37 هزار هكتار است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، مهندس غضنفري بیان کرد: از 258 هزار و 800 هكتار سطح تعهد بيمه محصولات كشاورزي استان، تاكنون 37 هزار هكتار انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: گندم يكي از محصولات استراتژيك در كشور ماست و در اين رابطه مي‎بايست سازمان بر مراحل كاشت، داشت و برداشت اين محصول نظارت كافي داشته باشد.

این مقام مسئول با تاكيد بر توجه به كشت و تأمين به موقع نهاده‎ها از جمله بذور مناسب، اصلاح شده و كود و بيمه محصولات از كشاورزان هم استاني خواست با توجه به مدت باقي‎مانده نسبت به بيمه محصولات خود نهايت همكاري را داشته باشند زيرا در صورت بروز هرگونه خسارت تنها منبع پرداخت خسارت شركت‎هاي بيمه‎گر هستند.

غضنفري تاکید کرد: كشاورزان هم استاني تا پايان ماه‎جاري جهت بيمه محصولات زراعي و تا 15 بهمن ماه جهت باغات خود فرصت دارند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :