کد خبر : 42607
تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 84 بازدید

رئیس کمیته امداد کوهدشت مطرح کرد: 580 میلیون ریال کمک هزینه درسی به دانش‌آموزان کوهدشتی

  رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت گفت: 580 میلیون ریال کمک هزینه درسی به دانش‌آموزان کوهدشتی پرداخت شده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، مردان امرایی  با اشاره به بازدید دوره‌ای مشاورین این نهاد از مدارس شهرستان اظهار داشت: این امر در راستای احصاء نیازهای اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت با تلاش مشاورین […]

 

رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت گفت: 580 میلیون ریال کمک هزینه درسی به دانش‌آموزان کوهدشتی پرداخت شده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، مردان امرایی  با اشاره به بازدید دوره‌ای مشاورین این نهاد از مدارس شهرستان اظهار داشت: این امر در راستای احصاء نیازهای اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت با تلاش مشاورین این نهاد صورت گرفته است.

وی در ادامه داد: مشاورین این نهاد با حضور در مدارس با همکاری مشاورین آموزشگاه‌ها به شناسایی دانش‌آموزان دارای مشکلات تحصیلی، روحی و روانی پرداخته و اقدامات مختلفی را بر حسب مشکل شخص تا رفع مشکلات آنان به انجام برسانند.

امرایی یادآورشد: در دی ماه سال جاری 200 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کوهدشت از خدمات راهنمایی و مشاوره این نهاد بهره‌مند شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان کوهدشت در ادامه با اشاره به ارجاع دانش‌آموزانی که دارای مشکل حاد هستند، به مراکز و کلینیک‌های طرف قرارداد این نهاد، تصریح کرد: همچنین در این بازدیدها دانش‌آموزانی که از نظر تحصیلی ضعیف بوده و یا دارای افت تحصیلی هستند، ضمن شناسایی در کلاس‌های تقویتی کانون این نهاد به صورت رایگان حضور پیدا می‌کنند.

امرایی در ادامه سخنان خود از دیگر اقدامات کمیته امداد را در راستای فراهم نمودن زمینه ادامه تحصیل این قشر از جامعه هدف پرداخت کمک هزینه تحصیلی و پوشاک به آنان عنوان کرد و افزود: در همین راستا در سال تحصیلی جاری قریب به 580 میلیون ریال کمک هزینه پوشاک به 2 هزار و 253 دانش‌آموز تحت حمایت در این شهرستان پرداخت شده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهنانی زاده در گفته :

جناب امرایی وام مارو بدین که سه ساله هنوز میگین منتظر بانک هستیم.صدنفر بعد ما گرفتن

[پاسخ]

بی پلامار در گفته :

آقای امرایی به قول آقای کوهنانی زاده شما وام یک میلیونی ما رو بدین حدود یک سال هست که ازش می گذره.در ضمن ما تشکیل پرونده داده بودیم و اما اسم ما رو با یه خانمی که فامیل باقرزاده بود عوض کرده بودن.

[پاسخ]

احمدزاده در گفته :

رحمت بر شیر مادرت جناب کوهنانی واه های پانصد هزاری دو ساله همش میگن منتظر اعتباریم پس اینا رو از کجا میارن

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت اقای امرایی امیدوارم موفق باشید …..یادش بخیر اولین روزهای خدمتت در خوابگاه کمیته امداد که حالا شده مدیریت ………….ای کاش خوابگاه میموند برای انان که هیچ سرپناهی نداشتن که برای ادامه تحصیل به شهرستان میرفتن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :