کد خبر : 42704
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 273 بازدید

40 کیلومتر از چهارخطه خرم آباد – کوهدشت تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

  مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: طرح چهار خطه خرم آباد – کوهدشت به عنوان یکی از مهمترین پروژه های راهسازی استان لرستان در حال اجرا است که 40کیلومتر از این طرح تا پایان امسال به بهره برداری می رسد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا،شهرام ملکی در جمع خبرنگاران افزود: […]

 

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: طرح چهار خطه خرم آباد – کوهدشت به عنوان یکی از مهمترین پروژه های راهسازی استان لرستان در حال اجرا است که 40کیلومتر از این طرح تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا،شهرام ملکی در جمع خبرنگاران افزود: طول کل مسیر این چهار خطه 90کیلومتر است که حدود 70 کیلومتر از این طرح در پنج قطعه مجزا با اعتبار پیشنهادی 720میلیارد ریال به پیمانکار واگذار شده است.

وی اظهار داشت: در مجموع 40 کیلومتر از این مسیر در چهار قطعه تا پایان امسال زیر بار ترافیکی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: حدود 13 کیلومتر از این طرح نیز به اعتباربیش از 170 میلیارد ریال نیاز دارد که علاوه بر آن 250 میلیارد ریال برای تملک اراضی حاشیه راه نیاز است . 

وی گفت: باقیمانده مسیر نیز با پیشرفت فیزیکی 45 تا 70 درصد ، در دست اجرا است که تلاش می شود تا تا پایان سال 93 بهره برداری شود.

وی با اشاره به طرح راه اصلی کوهدشت به زانوگه نیز اضافه کرد: این طرح از جمله مسیرهای پرتردد استان محسوب می شود که برای بهسازی آن حدود 20 کیلومتر از پروژه از محل اعتبارات تعهدی به پیمانکار واگذار شده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قابل توجه مدیر کل محترم ،نزدیک به شش ماه است که این جاده تا دوره چگنی به اتمام رسیده این چهل کیلومتر که اعلام فرمودید در حقیقت متعلق به شهرستان چگنی است اگر از مجموع 90کیلومتر 40کیلومتر تا دوره را کم کنیم 50کیلومتر باقی می ماند آیا از این 50کیلومتر چند کیلومتر به بهره برداری می رسد باگذشت دولت خاتمی ودولت احمدی نژاد که این طرح چهار قطعه شدن کلنگ خورده هنوز 10کیلومتر هم نمی توانید از جاده کوهدشت به چگنی را افتتاح کنید … خبر رسانی درست داشته باشید چهار قطعه کردن خرم آباد تا دوره را به پای کوهدشت نگذارید

[پاسخ]

من پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۵:

باعرض پوزش منظورم چهار خطه بوده کتصحیح می کنم

[پاسخ]

طریونی در گفته :

پش تکلیف گردنه نا اشکنه چی میشه.آخرش این گردنه از بین میره .

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر کل از زمانی که یادم دارم دارن از جاده کوهدشت خرم اباد کار میکنن و داره فراموشم میشه کی شروع کردن با سرعت لاک پشتی……………حق این کسانی که در جاده کوهدشت خرم اباد بر اثر تصادف میمیرند یا مجروح میشوند را باید از که گرفت شما را به خدا به اخرت فکر کنید این همه امار بسه دیگه اگه نمیتوانید از سمت خود کنار بروید ..جاهای صاف و تخت درست کردن ولی تمام جاهای کوهستانی و ناهموار مونده …………..خدای کی بازدید رفتی اقای مدیر کل

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :