کد خبر : 4274
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 208 بازدید

فرماندار مرکز لرستان؛انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد با رعایت اصل بی طرفی برگزار می شود

      به گزارش میرملاس،فرماندار مرکز لرستان با بیان اینكه با هرگونه تخلف قاطعانه برمبنای قانون جلوگیری برخورد می شود،گفت:با رعایت اصل بی طرفی انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد برگزار می شود.   ‘مرتضی ولی پوری’ در این رابطه با اشاره به اینكه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شكوه […]

 

 

 

به گزارش میرملاس،فرماندار مرکز لرستان با بیان اینكه با هرگونه تخلف قاطعانه برمبنای قانون جلوگیری برخورد می شود،گفت:با رعایت اصل بی طرفی انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد برگزار می شود.

  ‘مرتضی ولی پوری’ در این رابطه با اشاره به اینكه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شكوه دراین حوزه اندیشیده شده است،افزود: در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی از بروز هرگونه تخلف و عمل مغایر با قانون در سطح شعب اخذ رای جلوگیری خواهد شد.

وی اظهارداشت: برخی مشكلات احتمالی در روند برگزاری انتخابات به خوبی شناسایی و مورد توجه قرار گرفته شده است كه در این مرحله از انتخابات، كمترین مشكلی در جریان برگزاری وجود نخواهد داشت.

فرماندار مرکز لرستان تصریح كرد: برای جمع آوری آرا مردم خرم آباد 150 شعبه ثابت و 107 شعبه سیار درنظر گرفته شده كه افراد می توانند از این طریق دراین انتخابات شركت كنند.

ولی پوری با اشاره به وضعیت روند برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در مركز استان لرستان افزود:كار برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه توسط پنج هزار نفر نیروی انسانی در قالب هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی، انتظامی و نماینده فرماندار انجام می شود.

‘ابراهیم آقا محمدی’ و ‘محمدرضا ملكشاهی راد ‘ برای كسب دومین كرسی نمایندگی شهرستان های خرم آباد و چگنی روز جمعه در مرحله دوم انتخابات مجلس با یكدیگر رقابت می كنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق درويشيان در گفته :

موفق باشي و باعث افتخار ما هستي در مديريت خوب شما شكي نيست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :