کد خبر : 42834
تاریخ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 348 بازدید

مجتبی ملکی خبر داد : اعدام 5 قاچاقچی و قصاص 2 قاتل در کرمانشاه/ هشدار قاطع دادستان به مجرمان

  دادستان استان کرمانشاه از اجرای حکم اعدام پنج قاچاقچی مواد مخدر و قصاص دو قاتل در کرمانشاه خبرداد. مجتبی ملکی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: سحر گاه امروز در کرمانشاه هفت مورد اجرای حکم داشتیم که 5 مورد آن مربوط به قاچاقچیان مواد مخدر و 2 مورد نیز اجرای حکم قصاص بود. ملکی […]

IMG13194348

 

دادستان استان کرمانشاه از اجرای حکم اعدام پنج قاچاقچی مواد مخدر و قصاص دو قاتل در کرمانشاه خبرداد.

مجتبی ملکی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: سحر گاه امروز در کرمانشاه هفت مورد اجرای حکم داشتیم که 5 مورد آن مربوط به قاچاقچیان مواد مخدر و 2 مورد نیز اجرای حکم قصاص بود.

ملکی گفت: احکام این قاچاقچیان در دادگاه های انقلاب اسلامی استان کرمانشاه صادر و در دادستانی کل کشور تأیید و دستور اجرای آن توسط ریاست قوه قضاییه صادر شده بود.

وی ادامه داد: سحر گاه امروز هر 5 نفر که مشارکت در خرید و فروش و حمل و نقل 101کیلو 731 گرم مواد مخدر از نوع تریاک حشیش هروئین و کراک داشتند به دار مجازات آویخته شدند.

دادستان استان کرمانشاه ادامه داد: دو مورد دیگر نیز از احکام اجرایی امروز مربوط به قصاص افرادی بود که مرتکب قتل عمد شده بودند. که یکی از آنها همسر خود را به قتل رسانه بود.

ملکی از صدور حکم این افراد در دادگاه های کیفری استان کرمانشاه، تأیید در دیوان عالی و نهایتا دستور اجرا توسط رئیس محترم قوه قضاییه خبر داد.

دادستان کرمانشاه در پایان با هشدار به قانون شکنان اظهار داشت: در استان کرمانشاه افرادی که مرتکب جرائم خشن و سازمان یافته شوند در امان نخواهند بود و بدون تردی برخورد قاطع با آنها اعمال خواهد شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احمدی در گفته :

باسلام :انشاالله یه روز هم بافروشندگان وواردکنندگان مواد مخدر اعم از دانه درشت وخرده فروشان شهرستان که تعدادشان روبه افزایش است در ملا عام برخورد شود تادرس عبرتی باشد برای دیگران /منتظر میمانیم

[پاسخ]

يارمحمدي در گفته :

براي دادستان فرهيخته و قاطع كرمانشاه جناب حاج مجتبي ملكي آرزوي سلامتي و موفقيت دارم

[پاسخ]

گراوند در گفته :

موفق پیرز باشی آقای ملکی برخورد شدید با ارازل و اوباش و باند مواد مخدر

[پاسخ]

سوری در گفته :

برای شما مرد قانون وقضا ارزوی توفیق دارم

[پاسخ]

برای اطلاع دادستان محترم:
میرملاس نظرات مخالف این اقدام شمارو چاپ نمی کند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :