کد خبر : 42849
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 63 بازدید

استاندار لرستان: ایجاد فضاهای آموزشی استاندارد و مقاوم در مناطق محروم و روستایی امری ضروری است

  استاندار لرستان در بازدید از مناطق روستایی و دورافتاده شهرستان دلفان، بر جمع آوری مدارس کپری و ایجاد واحدهای آموزشی مقاوم و استاندارد در این مناطق تاکید کرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، استاندار لرستان در جریان سفر به شهرستان دلفان و بازدید از روزستاههای دورافتاده و محروم این شهرستان، بر تامین […]

 

استاندار لرستان در بازدید از مناطق روستایی و دورافتاده شهرستان دلفان، بر جمع آوری مدارس کپری و ایجاد واحدهای آموزشی مقاوم و استاندارد در این مناطق تاکید کرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، استاندار لرستان در جریان سفر به شهرستان دلفان و بازدید از روزستاههای دورافتاده و محروم این شهرستان، بر تامین و ایجاد امکانات مناسب و مجهز آموزشی و پرورشی دراین مناطق تاکید کرد.

استاندار لرستان در این سفر از دو روستای قمش و گاودانه پا شهرستان دلفان بازدید کرد و بر جمع آوری مدارس کپری و غیراستاندارد و غیرمقاوم این روستاهها و دیگر مناطق روستایی شهرستان در کوتاهترین زمان ممکن تاکید کرد.

وی در بازدید از واحدهای آموزشی نامناسب این دو روستای شهرستان دلفان، گفت: با استفاده از اعتبارات استانی و همچنین اعتبارات بنیاد برکت نسبت به ایجاد مدارس مناسب و استاندارد در قالب واحدهای پیش ساخته و کانکس های استاندارد و مقاوم برای تحصیل دانش آموزان این دو روستا اقدام خواهد شد.

بازوند همچنین در ادامه سفر خود به شهرستان دلفان، از پروژه های عمرانی در دست اجرای شهر نورآباد از جمله استخر شنای این شهر نیز بازدید و دستورات لازم برای تسریع در روند احداث این مجموعه را صادر کرد.

کار ساخت استخر شنای شهر نورآباد 84 آغاز شده که به دلایل مختلف و کمبود اعتبارات همچنان تکمیل نشده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند کوهدشتی در گفته :

قابل توجه نوسازی مدارس استان لرستان که عملکرد مناسبی در شهرستانهای محروم استان نداشته اند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :