کد خبر : 4287
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 489 بازدید

انقلاب تغيير در « خيابان انقلاب» خرم آباد براي انتخاب ابراهيم آقامحمدي

  عبدالرضا شهبازي : انقلاب  تغيير در « خيابان انقلاب» خرم آباد براي انتخاب ابراهيم آقامحمدي بعد از ظهر سه شنبه مورخ دوازدهم / اردي بهشت ماه سال 1391 را شايد روزي تاريخي نام نهاد آنجا كه ستاد حاميان ابراهيم آقا محمدي در خيابان انقلاب جمع شده بودند تا راي به تغيير در حوزه انتخابيه […]

 

عبدالرضا شهبازي :

انقلاب  تغيير در « خيابان انقلاب» خرم آباد براي انتخاب ابراهيم آقامحمدي

بعد از ظهر سه شنبه مورخ دوازدهم / اردي بهشت ماه سال 1391 را شايد روزي تاريخي نام نهاد آنجا كه ستاد حاميان ابراهيم آقا محمدي در خيابان انقلاب جمع شده بودند تا راي به تغيير در حوزه انتخابيه خرم آباد دهند. سراسر خيابان حضور بود و عشق. و جواناني كه از سر تا پا شور بودند و شعور و آمده بودند تا در حركتي دموكراتيك و در چهار چوب قانون اساسي كشور عزيزمان ايران يك بار ديگر براي سرنوشت خود راي به ابراهيم آقا محمدي بدهندتا راهي مجلس نهم شوراي اسلامي ايران شود. ديروز شور بود شعور و بازگشت به فرهنگ انقلاب اسلامي، بازگشت به صداقت، به تعهد، به شايسته سالاري، به اشتغال، به خرم آبادي آباد و خرم و داراي در خور يک شهر باسابقه و متمدن.

تا چشم كار مي كند دو طرف خيابان انقلاب و كوچه هاي منتهي به خيابان؛ مردم حضوري فعال دارند گوي براي انتخاب كانديداي خود عجله دارند. به هركس كه نگاه مي كني كار را تمام شده مي داند و حضور مردم را  در اين شرايط بي سابقه مي خواند.

در جمع تعدادي از اساتيد دانشگاههاي لرستان كه در كنار ستاد ايستاده اند حضور پيدا مي كنم آنها سرگرم تحليل انتخابات هستند و حضور مردم به ويژه جوانان را بي سابقه مي دانند. يکي از استادان دانشگاه لرستان مي گويد:تا كنون در انتخابات لرستان بويژه شهرستان خرم آباد اينقدر هم دلي براي انتخاب يك فرد را نديده ام وي كه خود از فعالين فرهنگي و اجتماعي لرستان مي باشد بيان مي كند اين تغيير نشان از بلوغ سياسي مردم جامعه ما دارد و اين پيام زنگ خطري است براي افراد تماميت خواهي  كه همه چيز را در فكر و محفل سياسي حزبي خود مي دانند. وي ياد آور مي شود. اگر كانديداي مورد نظر اين پيام را خوب دريافت كند و در كنار ديگر منتخب مردم دكتر ايرج عبدي در يك فرايند چهار ساله تنها به فكر آبادني ، اشتغال و عمران خرم آباد و بخش هاي تابعه باشد قطعا مي تواند نقطه عطفي در تاريخ سي و چند ساله انقلاب اسلامي ايران براي مردم لرستان  باشد.

استاد ديگري که وحقوقدان است وي اين گونه بيان مي كند لرستان امروز فارغ از نگاه هاي سياسي و جناحي در سراسر لرستان در انتخابات نهم راي به تغغير داده است و شما به هركدام از شهرستان ها نگاه كنيد اين نگاه و نگرش را مشاهده خواهيد كرد. وي معتقد است كه در روز پانزدهم اردي بهشت ماه با راي قاطع مردم به ابراهيم آقا محمدي اين تغيير را در لرستان را کاملا حس خواهيم كرد.  

يکي از استادن علوم پزشکي كه با خانواده در اين همايش مردمي حضور پيدا كرده بود در باره حضور پر شكوه مردم در اين همايش اين گونه نظر داد. حضور اين مردم نشان از حقانيت آنها دارد و علت را بايد  در اين جست و جو كرد كه نمايندگان گذشته اين ديار نتواسته اند از حقوق اين مردم در مجلس شوراي اسلامي به خوبي دفاع كنند و امروز همين مردم با نه گفتن به آنها به دنبال تغيير نگاه و شيوه مديريت در استان هستند.

در حاشيه خيابان انقلاب به سمت  سه راهي مطهري  نوجواني در حال فروش آلو سبز هست جمعيت را كه مي بيند شوكه مي شود و مي گويد اينها همه طرف دارد آقامحمدي هستند كه با جواب قاطع جوان ديگري روبرو مي شود كه نه اين ها آمده اند تا حقانيت خود را با فرستادن ابراهيم آقا محمدي به مجلس نشان بدهند. نوجوان آلو فروش نفس عميق و راحتي مي كشد و اين گونه بيان مي كند كه ما در منطقه دره گرم خرم آباد زندگي مي كنيم و خانواده پر جمعيتي هستيم كه در دور قبل گول وعده و وعيد هاي خورده ايم ولي حالا خوشحال هستم كه خانواده من و همه اين مردم مي خواهند با فرستادن ابراهيم آقا محمدي حداقل اين شيوه گدا پروري را در اين شهر محروم اما با استعداد بر دارند. براي دست خوش به اين دوست نوجوان و فهميده ام مقداري آلو سبز براي علي رضا مي خرم و دست در دست او خيابان انقلاب را اين بار به سمت كيو بر مي گردم و و پچ پچ مردم  که خسته شديم از اين اوضاع بي رمق اقتصادي و بيکاري و فضاي تنگ مديريت بسته و برگشت بودجه و ناصادقي هايي که در اين شهر  نصيب ما شده است . اين تحليل حضور مردم را در يكي دوساعت گذشته براي حمايت از ابراهيم آقامحمدي به فال نيك مي گيرم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عليرضا استاددانشگاه در گفته :

دوست عزيز اگرجمعيت مشتاق ملكشاهي رادرامي ديدي آنوقت چه ميگفتي ؟(درودبرموج راد)فقط راد.ملكشاهي 100%

[پاسخ]

اناهیتا پاسخ در تاريخ جمعه ۱۵ اردیبهشت , ۱۳۹۱ ۱۵:۴۶:

جمعیت بیش از 20هزار نفری حاجی بی نظیر بود

فقط راد

[پاسخ]

سوزمرا پاسخ در تاريخ شنبه ۱۶ اردیبهشت , ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰:

حاجی 4 سال و نمایندگان قبلی 8 دوره، جمعاً بیش از 32 سال این شهر را عقب نگه داشته اند.من که دعا کردم رای نیاره تا چهره مجلس کمتر خواب آلوده باشد./

[پاسخ]

دکتر علیرضا در گفته :

با سلام و تشکر از درج مطالب مفید در سایتتان
توصیه ای که می خوام بکنم اینه که مسئول محترم سایت میرملاس نیوز چون رسانه ها باید جانب بی طرفی را اعایت کنند لطفا اگر امکان دارد از درج مطالب جانبدارانه در سایتتان خودداری فرمایید انچه معلوم است این است که اقای شهبازی بیش از مردم مشتاق به حضور اقای اقامحمدی در مجلس هستند لطفا بلوغ سیاسی مردم را در قرن 21 اینگونه نشان ندهید

[پاسخ]

سوزمرا در گفته :

آقای ملکشاهی 4 سال کار مثبتی که در شأن جوانان خرم آبادی باشد، نکرد. اگر نمایندگان با مردم صادق باشند و از حقوق آنان دفاع نمایند مردم هم همیشه آنها را می خواهند.

[پاسخ]

امير هوشنگ / تحليل گر سياسي در گفته :

جناب دكتر عليرضا باسلام
آنچه كه در گزارش بالا آمده به نظر مي رسد يادداشت يك روزنامه نگار است كه شرايط را ديده و به خوبي وضعيت و نگاه مردم را به تصوير كشيده است و به راحتي مي بينيد اين پيشبيني و تحليل كه آقا محمدي توسط مردم در روزهاي آخر تبليغات انتخاب شده درست از آب در آمده و مرد در روز جمعه با بلوغ سياسي خود و انتخاب آقا محمدي راي به تغيير دادند

[پاسخ]

زهرا اميري در گفته :

سلام و درود بر شهبازي هنرمند متعهد و مردمي

[پاسخ]

به راستي شهبازي زيبا مي نويسد طنز هاي ننه گل آفرين او در روزنامه آفتاب لرستان خواندني بود، نمي دانم چرا ديگر نمي نويسد

[پاسخ]

علي ازكوهدشت در گفته :

تبريك عرض مي نماييم به آقاي آقامحمدي وطرفدارانش بخاطر پيروزيشان در انتخابات روزجمعه 15 ارديبهشت

[پاسخ]

نیساری در گفته :

اینکه روزنامه نگاری بتواند اتفاقات جامعه اش را بدرستی رصد کند نشان از بلوغ آن جامعه است کاش انگونه که باید به رکن چهارم ازادی بها دهیم . بی شک اگر چنین باشد جامعه ای متفاوت با انچه اکنون داریم خواهیم داشت . البته حساب کاریکاتور های روزنامه نگاری و افراد صفحه فروش از این مقوله جدا است .

[پاسخ]

روزنامه نگار در گفته :

شما پیش از این هم چنین چیزی گفته بودید!

[پاسخ]

نوجوان آلو فروش در گفته :

این پیام زنگ خطری است برایطنز های ننه گل آفرین

[پاسخ]

کشکله شیرازی در گفته :

آقای شهبازی از شما بعید بود! این چه تحلیلیه؟ کدام تغییر؟ مگر هر دو از یک جناح، یک فکر، یک آبشخور، یک رویه، یک روش، یک نگاه و یک جهت گیری نیستند! کجایِ جابجا شدنِ این دو نفر تغییر محسوب میشود!؟ با این شیوه ی نگاه کردن به مسائل سیاسی، به تحلیل های قبلی تون لطمه میزنید. به قول یکی از کامنت گذاران، محبوبیت هزینه دارد گاهی کسی نمیخواهد هزینه ی آن را بپردازد اما از چشم اهل نظر نمی ماند غافل.

[پاسخ]

کشکله شیرازی در گفته :

چهار سالِ دیگه اگه زنده باشیم؛ مسئولیت این تحلیلت را باید بپذیری

[پاسخ]

یک دوست در گفته :

آقای شهبازیِ عزیز!
روزنامه نگار باید با مردمش صادق باشد. کدام بودجه برگشت پیدا کرده. از شما بعید است تحت تاثیر این عوام فریی ها قرار بگیرید. آنچه که برگشت خورد وامِ ارضی یعنی وام به دلار بود که صاحبان کارخانه جات می توانستند بگیرند و درصد بالایی هم سود سالانه بدهند و از آن طرف هم دلار پس بدهند یعنی با احتساب تورم قیمت دلار میشد سی درصد سود سالانه. خرم آباد کارخانه اش کجا بود که بتواند چنین وامی بگیرد؟ در ضمن چه کسی حاضر بود چنین وامی بگیرد؟ حتی اصفهانی ها هم این لطفِ الکی را نپذیرفتند و برگشت خورد. چرا وقتی که یک مقام عالیرتبه برای توجیهِ کم کاریِ خودش، وام ارضی را بودجه می نامد ما هم باید تحت عوام فریبیِ او قرار گیریم؟ همان موقع در سفرِ آقای احمدی نژاد که چنین ادعایی کرد آقای صادق سیفی و دیگران در نشریات استان واقعیتها را نوشتند. حتما آنها را خوانده ای. هرگز با دروغ به حقیقت نمیرسیم.

[پاسخ]

حسيني / انديمشك در گفته :

عجب روزگاري هست
روزنامه نگار نمي تواند نظرش را بدهد و لي خيلي از دوستان در كامنت هاي بالا هر طور دلشون خوسته به آقاي شهبازي گفتن و اين حق فحش دادن را براي خودشان و جرياني سياسي معتلق به آن را محفوظ داشته اند

[پاسخ]

علی عبدال بهاروند در گفته :

پیروزی غرور افرین اقامحمدی برجبهه قدرت وثروت مبارک باد

[پاسخ]

امیرحسنوند در گفته :

شهبازی دوستت داریم

[پاسخ]

مطلب شهبازی را خواندم و کامنت های را که در زیر مطلب نوشته بودند خواندم
نمی دانم چرا ما تحمل نظر همدیگر رانداریم خوب این روزنامه نگار گزارشی در باره انتخابات نوشته و نظر خودش رو هم داده آیا این گناه است که بعضی بر آشفته شده اند. من سالهاست با نوشته های شهبازی آشنا هستم چه زمانی که شعر می گوید و چه زمانی که یادداشت یا مطلب اجتماعی و سیاسی می نویسید ندیده ام در نوشته هایش بی اخلاقی و یا توهین به کسی بکند ای کاش حرمت اهل قلم خود را داشتیم همین

[پاسخ]

محمد ندری در گفته :

میرملاس نیوز هم استاد تملق و چابلوسی است. در این مدت میرملاس نیوز به شدت چابلوسی آقامحمدی را می‌نوشت شاید امین آزادبخت بتواند به نوایی برسد! امین آزادبخت ثابت کرد که از چابلوسی نیز بدش نمی‌آید. اگر آزادی بیان را قبول دارید این پیام مرا چاپ کنید!

[پاسخ]

پیروزی اقامحمدی بر زیاده خواهان حاکم بر اموزش وپرورش مبارک باد

[پاسخ]

مهم این و آن نیست
مهم اینست که مردم تغییر می خواهد
حالا می خواهد خرم آباد باشد
یا اسلام اباد…………………..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :