کد خبر : 43007
تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 271 بازدید

میرزائی: مشورت و همفكري زمينه را براي استفاده بهينه از منابع فراهم مي كند

  فرماندار شهرستان سنندج مشورت و همفكري را بهترين فرصت در راستاي استفاده بهينه از منابع انساني و ساير سرمايه ها عنوان كرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، ولي الله ميرزائي اصل  اظهار داشت: مشورت و همفكري كردن در هر حوزه و زمينه اي از اهميت زيادي برخوردار است و به همين […]

 

فرماندار شهرستان سنندج مشورت و همفكري را بهترين فرصت در راستاي استفاده بهينه از منابع انساني و ساير سرمايه ها عنوان كرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، ولي الله ميرزائي اصل  اظهار داشت: مشورت و همفكري كردن در هر حوزه و زمينه اي از اهميت زيادي برخوردار است و به همين دليل با توجه به اين مهم زمينه براي بهره برداري از تمامي منابع انساني فراهم مي شود.

وي در ادامه با اعلام اینکه همه انسانها برای یکدیگر سرمایه هستند و به همين دليل ما بايد از تمامي ظرفيت هاي موجود در جامعه بهره برداري كنيم، افزود: عقل سلیم حکم می کند که از سرمایه های انسانی استفاده کنیم و با مشورت و همفکری با دیگران زمینه نیل به تصمیمات اساسی، منطقی و استوار را فراهم كنيم.

فرماندار شهرستان سنندج احتمال خطای کم، جلوگیری ازاستبداد و خودرایی و حسادت و همچنين ایجاد فضای روانی سالمتر را از مزایای مشورت و تفکر شورایی برشمرد و بيان كرد: امروز رسالت شورای آموزش و پرورش متفاوت با گذشته است و برای تربیت شهروند جهانی که ازاهداف نظام آموزش و پرورش است باید از تمامی سرچشمه های معرفت و دانش استفاده کنیم.

وی با اشاره به اينكه مشورت با دیگران موجب انسجام و الفت اجتماعی است، گفت: شورای آموزش و پرورش عرصه ای برای تفکر پویا و ظرفیت وپتانسیلی مهم برای توسعه امور آموزشی و رفع مشکلات این حوزه است.

فرماندار شهرستان سنندج در ادامه با اعلام اینکه هدف آموزش و پرورش تبدیل انسانهای بالقوه و مستعد به افراد متعهد، خلاق و توانمند است، گفت: همه دستگاه های اجرایی موظف به همکاری با این نهاد برای نیل به اهداف آن هستند.

ميرزائي اصل گفت: آیات متعدد قرآن کریم بعنوان قانون اساسی مسلمانان مشورت و بهره گیری از خرد جمعی را در رده  ایمان به خدا و نماز قرارداده است و در آیات متعدد به اهمیت این موضوع تاکید كرده است.

وی افزود: با استنباط از آموزه های متعالی دینی به این نتیجه می رسیم که بهره گیری ازفکر و اندیشه دیگران و مشورت با صاحب نظران از اساسی ترین امور برای اداره جامعه است تا آنجا که پیامبرعظیم الشان اسلام (ص) نیز که خود متصل به منبع لایزال الهی بود همواره بر این اصل مهم تاکید داشته و با دیگران مشورت می کردند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

س. م. والی پور در گفته :

درود برآ قاداریوش عزیز، که بازحمت های فراوان از اقصاء نقاط کشورمان خبرتهیه می کند. ازطرفی هم تعصب خوبی بخرج دادی. (دست خوش بی )

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت اقای میرزایی عزیز امید دارم همچنان که در فرمانداری سنندج موفق بودی اقای استاندار فارغ از هر گونه افکار سیاسی از شما برای تصدی در استان لرستان استفاده کنند که مطمئنن پشیمان نخواهند شد چون که اقای میرزایی از افراد با سابقه و با تجربه استان لرستان شهرستان کوهدشت روستای قرعلیوند میباشند و باعث افتخار تمام همشهریان و هم ولایتی ها می باشد

[پاسخ]

حسم بک کم شانس در گفته :

آقای میرزائی از مدیران بومی و موفق شهرستان می باشد کاش از وجود توانمند ایشان در استان لرستان استفاده شود

[پاسخ]

امرایی در گفته :

درود خدا بر نماینده آینده شهرستان کوهدشت جناب حاج ولی اله میرزایی اصل

[پاسخ]

محمدقبادی در گفته :

درودبرجناب ولی اله میرزایی اصل۰ دولتمرد موفق وتوانمند لرستان ان شا الله درآینده نزدیک جنابعالی وجناب کورانی فر درکنار هم شهرمان شهر عزیزمان کوهدشت را بسازید میدانم میتوانید ۰

[پاسخ]

محمد موحد در گفته :

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای میرزایی ایشان باعث افتخار و سربلندی شهرستان است فرد با اصل و نسب و توانمندی مثل ایشان شایستگی مدیریت در استان را دارد ایشان نوانایی خود را در استان مرزی کردستان به اثبات رساندند افتخار است از توانایی جناب آقای میرزایی در استان لرستان استفاده شود ( دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد)

[پاسخ]

ع نورمحمدی در گفته :

باسلام ودرودبی پایان وآرزوی توفیق وسربلندی برای استادبزرگوارم آقای حاج ولی عزیز
هرجاهستین موفق باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :