کد خبر : 43018
تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 264 بازدید

دانش آموزان کلاس دوم دبستان شیخ شلتوت مریوان همه به یک شکل درآمدند!

  23 دانش آموز کلاس دوم دبستان شیخ شلتوت از همکلاسی های ماهان رحیمی دانش آموز بیمار مریوانی به نشانه اظهار همدردی با دوست و همکلاسی خود موهای سرشان را تراشیدند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، 23 دانش آموز دیگر کلاس محمد علی محمدیان معلم این مدرسه که خود در اظهار همدردی […]

 

23 دانش آموز کلاس دوم دبستان شیخ شلتوت از همکلاسی های ماهان رحیمی دانش آموز بیمار مریوانی به نشانه اظهار همدردی با دوست و همکلاسی خود موهای سرشان را تراشیدند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، 23 دانش آموز دیگر کلاس محمد علی محمدیان معلم این مدرسه که خود در اظهار همدردی با ماهان اولین نفر موهای سرش را تراشید، به پیروی از حرکت معلم خود موهای سرشان را از ته زدند.

محمدیان در این مورد گفت: از همان روزهای اولی که بنده موهای سرم را زدم تمام دانش آموزان برای تراشیدن موی سرشان اظهار آمادگی کردند اما به دلیل سرمای هوا مانع از این اقدام آنها شدم.

این معلم فداکار مریوانی گفت: 23 دانش آموز همکلاسی ماهان امروز یکشنبه در اظهار همدردی با همکلاسی خود، موهایشان را تراشیدند و اکنون کلاس به شکل یکدست درآمده است.

وی افزود: امروز یکشنبه تمام دانش آموزان کلاس به صورت یکدست و هم شکل با بنده و ماهان در کلاس درس حاضر شدند و اکنون همه از لحاظ نداشتن موی سر مانند هم هستیم.

وی با اشاره به اینکه تراشیدن موی سر اکنون در مدارس اجباری نیست، گفت: دانش آموزان همکلاسی ماهان به اشتیاق و علاقه خود موهای سرشان را تراشیده اند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

به ،به…

[پاسخ]

خسرو پرویزپور در گفته :

شرف این معلم وارسته بسیار برتری دارد به پزشک ناجوانمردی که در اوج نیاز بیمارش با مطالبه زیر میزی روح انسانیت را مسخ و شرافت را لکه دار میکند…
مقایسه کف و سقف انسانیت چه دردناک خواهد بود.
آقای محمد علی محمدیان معلم فداکاریست که به ما می گوید خوب بودن ؛خلق و خوی خدایی میخواهد
به ما میگوید که انسانهای شرافتمند را در هر پیشه ای میتوان یافت…
و به ما میگوید خوب باش تا خدایی شوی.

[پاسخ]

Rainy Sky در گفته :

کارهای کوچکی که به اندازه ی یک دنیا ارزش دارند!

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خیلی سخت میتونم گریه کنم اما با اقدام این معلم (به معنی واقع کلمه ) ودانش اموزان عزیزش اشک در چشمانم حلقه بست معلم عزیز خیلی انسانی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :