کد خبر : 43085
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 60 بازدید

تردد خودروها در راههای ارتباطی دلفان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست

  سرپرست راه و شهرسازی شهرستان دلفان گفت : با توجه به ریزش برف و کولاک در منطقه بویژه در گردنه گاماسیاب در این شهرستان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا،روح الله زمانی  افزود : ریزش برف از بامداد امروز آغاز شده و تا کنون نیز ادامه […]

 

سرپرست راه و شهرسازی شهرستان دلفان گفت : با توجه به ریزش برف و کولاک در منطقه بویژه در گردنه گاماسیاب در این شهرستان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا،روح الله زمانی  افزود : ریزش برف از بامداد امروز آغاز شده و تا کنون نیز ادامه دارد چهره شهرستان دلفان را سفید پوش کرد .

وی از رانندگانی که قصد عبور از محور ارتباطی نورآباد به نهاوند و نورآباد و هرسین را دارند خواست وسایط نقلیه خود را به زنجیر چرخ و وسایل ایمنی و گرمایشی مجهز کنند.

وی ، با بیان اینکه برغم ریزش برف و کولاک در گردنه گاماسیاب با تلاش راهداران محور باز است اما به سبب باد و کولاک رفت و آمد در این مسیر به کندی صورت می گیرد .

زمانی ، از مردم خواست در صورت ضروری نبودن سفر از این محور تردد ننمایند و مسافرت خود را با مساعد شدن شرایط جوی انجام دهند .

به گفته وی ، ارتفاع برف در برخی نقاط کناره جاده در گردنه گاماسیاب به بیش از یک متر می رسد .

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :