کد خبر : 43088
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 178 بازدید

پایانه مسافربری شهر گراب راه اندازی شد

  مدیر کل حمل و نقل و پایانه های لرستان از آغاز فعالیت پایانه مسافربری شهر گراب از توابع شهرستان کوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، نصرت الله حیدری  گفت: با توجه به مسافت بیش از 40 کیلومتری این شهر با مرکز کوهدشت و ایجاد برخی سختی ها برای مردم […]

 

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های لرستان از آغاز فعالیت پایانه مسافربری شهر گراب از توابع شهرستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، نصرت الله حیدری  گفت: با توجه به مسافت بیش از 40 کیلومتری این شهر با مرکز کوهدشت و ایجاد برخی سختی ها برای مردم گراب در امر تردد و رفت و آمد به مرکز شهرستان، این پایانه با همکاری بخش خصوص ایجاد و راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه برای آماده سازی محیط این پایانه 300 میلیون ریال توسط بخش خصوصی هزینه شده است گفت: با توجه به استقبال مردم گراب روزانه یک سرویس از این شهر به مقصد تهران دایر است.

وی با اشاره به فعالیت خودروهای سواری و دستگاههای مینی بوس در پایانه شهر گراب گفت: این وسایط نقلیه نیز به منظور جابجایی درون استانی شهروندان فعالیت دارند.

حیدری یادآور شد: وسایط نقلیه مستقر در این پایانه از نظر کیفیت و مدل فنی مطلوب و قابل قبول بوده و پایانه مذکور نیز به سالن انتظار و سایر ملزومات تجهیز شده است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :