کد خبر : 43118
تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 358 بازدید

با حفر دو حلقه چاه جدید؛مشکل آب شهرهای کوهدشت، پلدختر و رومشکان حل می‌شود

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: شرکت آب و فاضلاب لرستان از مردم 18 میلیارد تومان مطالبه دارد. به گزارش میرملاس نیوز، مهدی اکبریان در گفتگو با فارس اظهار داشت: از این میزان بخش خانگی با بالاترین رقم هفت میلیارد تومان، شهرداری‌ها شش میلیارد تومان، بخش دولتی دو میلیارد تومان به خود […]

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: شرکت آب و فاضلاب لرستان از مردم 18 میلیارد تومان مطالبه دارد.

به گزارش میرملاس نیوز، مهدی اکبریان در گفتگو با فارس اظهار داشت: از این میزان بخش خانگی با بالاترین رقم هفت میلیارد تومان، شهرداری‌ها شش میلیارد تومان، بخش دولتی دو میلیارد تومان به خود اختصاص داده است.

اکبریان در پاسخ به این سئوال که مشکل آب شهرهای کوهدشت، پلدختر و رومشکان به کجا رسیده است، اذعان کرد: شهرهای جنوبی لرستان مانند پلدختر، رومشکان و کوهدشت با حفرچاه‌های جدید حل و برطرف می‌شود.

این مسئول گفت: در حال حاضر در شهرستان پلدختر یک حلقه چاه و یک مخزن تعادلی برای حل مشکلات این شهرستان اضافه شده که با اضافه شدن این چاه و مخزن امیدواریم تابستان آینده مشکل کمبود آب نداشته باشد.

وی تصریح کرد: دو حلقه چاه جدید در شهر رومشکان حفر شده که قبل از تابستان سال آینده وارد مدار می‌شوند.

اکبریان یادآورشد: تجهیز دو حلقه چاه در کوهدشت در دستور کار قرار دارد که امیدواریم با این چاه‌ها مشکل آب شهرستان کوهدشت برطرف شود.

11 طرح آبرسانی و زیرساختی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

 مدیرعامل آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: در دهه فجر امسال 11 طرح آبرسانی و زیرساختی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

اکبریان افزود: از این 11 طرح که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسند، 3 مخزن آب آشامیدنی در شهرستان خرم‌آباد و پلدختر هستند.

وی اظهار داشت: برای بهره‌برداری از این مخازن 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: آبرسانی به مسکن مهر خرم‌آباد تا 3 میلیارد و 200 میلیون تومان، ‌شهرستان بروجرد 600 میلیون تومان، الیگودرز یک میلیارد و 400 میلیون تومان، الشتر یک میلیارد و 200 میلیون تومان، نورآباد 500 میلیون تومان و ایجاد زیرساخت‌های مسکن مهر و فاضلاب خرم‌آباد 3 میلیارد تومان از جمله طرح‌هایی هستند که در دهه فجر به بهره‌برداری می‌‌رسند.

اکبریان یادآور شد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها 15 هزار نفر تحت پوشش شبکه‌های آب و فاضلاب شهری لرستان قرار می‌گیرند.

وی افزود: در حال حاضر 330 هزار مشترک آب و 176 مشترک فاضلاب در لرستان وجود دارد.

 

مصاحبه از: اکرم محمودوند

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :