کد خبر : 43147
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 323 بازدید

اخذ مجوز 7 رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه بروجرد

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: با تلاش و پیگیری‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد مجوز هفت رشته کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 94-93 در این واحد دانشگاهی اخذ شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس،احمد سیف اظهار داشت: این رشته‌های تحصیلی شامل مهندسی عمران (مدیریت ساخت)، مهندسی شهرسازی (برنامه‌ریزی شهری)، […]

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: با تلاش و پیگیری‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد مجوز هفت رشته کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 94-93 در این واحد دانشگاهی اخذ شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس،احمد سیف اظهار داشت: این رشته‌های تحصیلی شامل مهندسی عمران (مدیریت ساخت)، مهندسی شهرسازی (برنامه‌ریزی شهری)، مهندسی معماری، مهندس شیمی (مهندسی فرآیند)، شیمی تجزیه، برق الکترونیک و مکانیک (گرایش طراحی جامدات) هستند.

وی ادامه داد: با افزوده شدن این تعداد رشته، رشته‌های کارشناسی ارشد ارائه شده توسط این واحد دانشگاهی به 34 رشته ارتقا می‌یابد. 

این مسئول خاطرنشان کرد: احداث کلینیک بیماری‌های خاص با مشارکت بنیاد بیماری‌های خاص کشور به متراژ 2 هزار و 250 مترمربع با 80 درصد پیشرفت فیزیکی درحال انجام است.

سیف بیان داشت: این پروژه در فاز هشت شهرک اندیشه در حال ساخت است و شامل بخش‌های دیالیز، شیمی درمانی، رادیولوژی، تالاسمی و آزمایشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد تاکید کرد: همچنین یک کلینیک دندانپزشکی با ظرفیت استاندارد 220 یونیت به متراژ 6 هزار و 250 مترمربع دارای 20 بخش عمومی و تخصصی با پیشرفت فیزیکی حدود 70 تا 80 درصد در حال احداث است.

سیف خاطرنشان کرد: این کلینیک دارای بخش‌های عمومی و تشخیص و پروتز ثابت و متحرک، رادیولوژی، اطفال، لیزر، ایمپلنت، جراحی ارتودنسی و… است که در احداث آن استانداردهای جهانی کاملا رعایت شده است.

وی ادامه داد: این کلینیک بزرگ‌ترین کلینیک دندانپزشکی کشور است که در محل ساختمان دانشگاه پیراپزشکی شهرستان بروجرد در حال احداث است.

سیف در ادامه افزود: این پروژه از فروردین سال جاری آغاز شده که بخشی از تجهیزات آن نیز خریداری شده و احتمال می‌رود، پایان شهریورماه 93 به بهره‌برداری کامل برسد.

این مسئول گفت: با راه‌اندازی این کلینیک، درآینده نیز می‌توان نسبت به جذب دانشجوی مقطع دکترای تخصصی اقدام کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دانشجوی کمالوند در گفته :

جناب آقای دکتر جمالزاده یاد بگیر از دکتر سیف

[پاسخ]

هم دانشگاهی پاسخ در تاريخ جمعه ۱۱ بهمن , ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵:

آفرین واقعا راست میگی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :